Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na nekem késedelem nélkül megjött a 30rongyos csekkem ma... :)

A múltkori (kb 3 hete) Budaörs, tesco mögötti ipartelepi úton kaptak le, szerintem pont a méréshatáron

voltam, olyan 65 körül. Kapják be :blush:

Anti! Te hogy sírtad ki az engedményt? Én is szeretném akciósra cserélni a csekkem :lol:

Link to comment
Megosztás:

A C Asciról kölcsön tudom adni, öt körül otthon leszek egy kicsit de csak ha nem halsz meg Délegyre menet.

Hmm.. háát ez nem tom jó-e rá..

Végül nem mentünk ma.. még következő akcióban is akcijós lesz az ajtó,és ha nem tetőn viszem, akkor biza ilyen szar időben résnyire nyitott csomiajtóval necces...

Na nekem késedelem nélkül megjött a 30rongyos csekkem ma... :D

A múltkori (kb 3 hete) Budaörs, tesco mögötti ipartelepi úton kaptak le, szerintem pont a méréshatáron

voltam, olyan 65 körül. Kapják be :blush:

Anti! Te hogy sírtad ki az engedményt? Én is szeretném akciósra cserélni a csekkem :)

Köszi az infókat...

Nem írták a levélben mennyivel mentél? Nekem benne volt..

És volt egy olyan is,hogy elvileg a trafinak van hibahatára.. 100km/h alatt +/- 3km/h.

Ha jól tudom, csak 50nél csak 65-töl van bünti.. szal ha 65-öt mértek, ez esetleg lehet kiskapu.. (nekem nem volt ilyen szerencsém.. 68-al kaptak le.. -3km,akkor is 65 )

Lanti: Kabeeeee :D

Egyébként ezen a videjón hallatszik kicsit amit mondtam hang.. (főtengely csapágy?) (Jobb katt.. mentés másként ajánlott!!)

Bár itt inkább olyan 5hengeres (HGT) hangnak hallatszik.

Amikor a buszt kezdem kikerülni, meg amikor a lehajtón kezdem tolni neki kicsit..

Nem tom mi adja.. :lol:

Mondjuk tegnap elértem ezt is: (no meg amennyivel több :D)

37322643.jpg

szerk: ehh. b..i képtár még \\\"konvertálja.. a lényeg, a 170 000 km-t

Link to comment
Megosztás:

Nem lenne megoldható Tatabányán kicseréni a tárcsát? Már ha nincs nagyobb gebasz. Amennyiért elhozzák annyiért veszel tárcsát meg betétet.

a két dolog teljesen független egymástól :lol: a képen egy fabia fék van és a neten találtam a képet :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.