Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szerintem jelen pillanatban tök mind1 mert nem egy tengelyen lévö gumirol beszélünk

és ha elöl ha hatul van ... ha az csuszik meg akkor abbol csak egy szép pörgés lessz semmi mas ....és ezen semmi nem segit csak ha meg lenne a 4dik téli gumim amit egy kátyuba hagytam

Nem nagy kaland kiugrani a 16-ba két használt téliért,szerintem az is jobb,mint a nyári.

Bár a barmok ellen az sem véd,a komjádinál majdnem megfogott egy taxis hátulról,mert neki rohanni kell,hagytam inkább had előzön meg.Nem tünik neki fel,hogy szakad a hó és alatta sík jég minden. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Haza is értem.

Mentem még egy rövid kört... :blush: :D

Hát én sem a legrövidebb úton mentem hazafelé... :)

Ma viszont bitang volt...a Körút és az Üllői kivételével minden havas volt...mindenki jobbra balra csúszott le az útról, ha kanyarodni kellett...nem igazán láttam még ilyet... :lol: ...nagyon drukkolok, hogy estére még marad valami a dolog szépségéből...mára hideget mond, de napsütést is...jó kis jeges dolog szokott kisülni az ilyenekből...

Link to comment
Megosztás:

Hát én sem a legrövidebb úton mentem hazafelé... :lol:

Ma viszont bitang volt...a Körút és az Üllői kivételével minden havas volt...mindenki jobbra balra csúszott le az útról, ha kanyarodni kellett...nem igazán láttam még ilyet... :blush: ...nagyon drukkolok, hogy estére még marad valami a dolog szépségéből...mára hideget mond, de napsütést is...jó kis jeges dolog szokott kisülni az ilyenekből...

Váci úti tesco 8körül? :)

Link to comment
Megosztás:

nab@sszameg....majdnem ottmaradtam a Montevideo utcában :blush:

emelkedő, balf@sz megállt a száraz részen és gurult hátra....én meg a havon nem bírtam elindulni, próbálkoztam mindennel de esélytelen....4en toltak ki

ami viszont érthetetlen, hogy az elméletileg nem működő kipörgésgátlóm lámpája életrekelt és amíg leértem a mélygarázsba végig világított...naezthogy? :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

nab@sszameg....majdnem ottmaradtam a Montevideo utcában :blush:

emelkedő, balf@sz megállt a száraz részen és gurult hátra....én meg a havon nem bírtam elindulni, próbálkoztam mindennel de esélytelen....4en toltak ki

ami viszont érthetetlen, hogy az elméletileg nem működő kipörgésgátlóm lámpája életrekelt és amíg leértem a mélygarázsba végig világított...naezthogy? :lol: :)

Na végre megtapasztaltad, hogy milyen is amikor elpörög a kerék... :D :D

Link to comment
Megosztás:

ami viszont érthetetlen, hogy az elméletileg nem működő kipörgésgátlóm lámpája életrekelt és amíg leértem a mélygarázsba végig világított...naezthogy? :blush: :lol:

végre volt egy helyzet, ahol éledt volna az ETC, csakhogy valszeg be van állva a motorja, mint szinte minden GSi-n :)

Link to comment
Megosztás:

Én is majdnem megcumiztam reggel. József utcán mentem lefelé, amin kis hó volt és ahol most stoptábla van ideiglenesen augusztusig a csömöriút lezárása miatt ott fékeztem de kis fék után is álltak a kerekek (abs szerencsére már nem volt) Azért megálltam valahogy kukucskálok jobbra kijön, erre megjelenik mellettem egy C4 hátulról. Jó hogy behúzta jobbra mellém mer ha telibever hátulról és kitol az útra akkor egy kistehert kaptam volna jobbról a főútról.

Már itthon vagyok mer megrókosodtam megint hogy vernételibe. Nagyon szép havas napsütés van :blush:

Link to comment
Megosztás:

a kukavadásznak meg azt, már értem miért rettegnek a szemetesek ha sarokcsiszolóval szerelsz futóművet :D

szerintem első körben túl nehéznek bizonyult neked eme mondat összerakása, úgyhogy ugorj neki mégeccer :D :blush: :lol:

mármint szemantikailag kissé zavaros :)

Link to comment
Megosztás:

a dízelesnek üzenem, hogy ez nem kombájn hanem precíziós finomműszer ezt érzéssel kell szerelni :lol:

Olyan nagy úr lettél,hogy már nem alacsonyodsz le hozzánk és csak üzengetsz? :blush:

Amúgy a traktor otthon van,most a fekete halálosztóval járok a nagyfaluban rajolni.

Link to comment
Megosztás:

Jelentem az új elsőlökim kiválóan alkalmas hókotrónak :blush: Csak lefényképezni nem bírtam mert merül a telcsim.

Küldött ma egy régi haverom egy linket. Amatőr együttes, amatőr klip. Régen a víztározónál (Ájlendes pálya volt az erzsébeti alállomás mellett) forgattuk VV-os "sztárokkal". A klipben szereplő általam ismert kocsik közül egy sincs már meg.

Link to comment
Megosztás:

Jelentem az új elsőlökim kiválóan alkalmas hókotrónak :D Csak lefényképezni nem bírtam mert merül a telcsim.

Küldött ma egy régi haverom egy linket. Amatőr együttes, amatőr klip. Régen a víztározónál (Ájlendes pálya volt az erzsébeti alállomás mellett) forgattuk VV-os "sztárokkal". A klipben szereplő általam ismert kocsik közül egy sincs már meg.

Annyira sz@r, hogy már jó :blush: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

valakinek van szétszedett astra műszerfala?????

kellene nekem belőle a jobb oldali ledeek előtt lévő müanyag színes cucc... amint a töltés lámpa is van :blush:

Nekem van egy fordszámnélküli szétszedve, csak lehet nem olyan az a színes cucc, mint amilyen neked kéne.

Dobj már rám egy emailt (gaborkukacopel16vponthu) estére, aztán lefényképezem és re-küldöm :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.