Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nemnem, a srác a bódéban ül bent. Akkor találkozol vele ha nem fizettél az automatánál és a kijáratnál veszel jegyet. Vagy akkor amikor vettél, csak beszippantotta a gép és nem nyitja mellé a sorompót. Ilyenkor felírja a rendszámot, és kienged ingyen :lol:

Értem, én arra nem járok, csak látom a ketrecből hogy ott van, most meg egy calibra, csak opelosok melóznak ott ahogy látom! :D

Link to comment
Megosztás:

Miért van olyan érzésem hogy iszonyatos túlkínálat van a taxiból? Nem vagytok egy kicsit sokan?

Én majdnem minden hétvégén amikor kimozdulok taxival megyek, és állandóan szövegel a diszpécser és adja le az újabbnál újabb címeket. Néha nekem is várni kell 10 percet az autóra pedig tényleg közel lakok mindenhez.

Link to comment
Megosztás:

Én majdnem minden hétvégén amikor kimozdulok taxival megyek, és állandóan szövegel a diszpécser és adja le az újabbnál újabb címeket. Néha nekem is várni kell 10 percet az autóra pedig tényleg közel lakok mindenhez.

Mondjuk az nem lehetséges, hogy frekventált időpontban mész bulizni ? :D

Link to comment
Megosztás:

Kérdeztem a gyújtáskábelt:

gyári 66E :D Nem csak én röhögtem,de az eladó srác is!

Viktor nem volt bent.

Az nem létezik... valamit elnézett szerintem a srác... igaz tavaly néztem, de akkor huszonvalamennyi volt

a teljes gyári szett. Alternatív megoldásnak megpróbálhatod a champion félét, az már valakinek bevált. :lol:

Hátha neked is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.