Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na mivaaaa...kidobott az ágy???

Tegnap megint sikeresen nem adtam lóvét, pedig nálam vóóót...szoljá máááá legközelebb pls...

Máááfennvagyok egy ideje, most néztem meg a kaszinó rojált :lol:

Jó, majd Lurdyban :lol:

ui: Gellért megint nem hallgatott rám :D

ui2 : Morrison2 roppant mód hanyagolandó, mert a helyszínen lehet valami embergyár, annyian vannak :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt jó munkát :D

A reptéren a fizetős parkoló sorompónál áll egy fekete GSi minden nap, nem látok rajta matricát, esetleg innen valaki?

Nemnem, a srác a bódéban ül bent. Akkor találkozol vele ha nem fizettél az automatánál és a kijáratnál veszel jegyet. Vagy akkor amikor vettél, csak beszippantotta a gép és nem nyitja mellé a sorompót. Ilyenkor felírja a rendszámot, és kienged ingyen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahogy Norbi is mondta már, Én csak Liqui Molyt használok.

Szívóba mindig ezt:

http://picture.yatego.com/images/459ba31e80d509.7/1092.jpg

A LET-be meg szerintem ez megy majd:

http://picture.yatego.com/images/459ba31e80d509.7/1391.jpg

Én a 10W60-n gondolkodtam szívóba, az nagy gáz lenne ha olyat raknék belőle.

A castrol-hoz visszatérve, nagyon sok cég csomagolja már és asszem az eredeti színe piros-arany-zöld. Sőt a piros feliratos edge normál kőolaj származék, a zöld feliratos pedig újrahasznosított.

Link to comment
Megosztás:

Nemnem, a srác a bódéban ül bent. Akkor találkozol vele ha nem fizettél az automatánál és a kijáratnál veszel jegyet. Vagy akkor amikor vettél, csak beszippantotta a gép és nem nyitja mellé a sorompót. Ilyenkor felírja a rendszámot, és kienged ingyen :D

Faxa márkatárs :D :lol: :lol:

Én azért se írnám fel a gsi-ket :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak azokat engedi ki akiknek valamiért benyelte a jegyét az automata, legyen az akár 1.6D Golf :D

Igen de mivel nem lehet bizonyítani se a tényt magát, se az ellenkezőjét, ezért van szükség felírni a rendszámot hogy feltűnjön ha 5szörre is pont benyeli az ótómata a kifizetett jegyedet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.