Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor meg minek? :D

ui: Az én drágám meg már 3 hete besem volt indítva :lol: Tegnap este hazamentem 18 óra meló után gondoltam végre péntek megsétáltatom, de elaludtam a kádban :lol:

Jó lenne azzal taxizni :D hülye skodával felvettem a rózsadombról a megyeri táblát 15 perccel, majdnem összejött, 10,000Ft büntetés :S bezzeg ha a gsi-vel lettem volna ;)

Látod a helyett elaludttál a kádba sétáltatni kelett volna a kocsit ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg minek? :lol:

ui: Az én drágám meg már 3 hete besem volt indítva :lol: Tegnap este hazamentem 18 óra meló után gondoltam végre péntek megsétáltatom, de elaludtam a kádban :lol:

Jó lenne azzal taxizni :D hülye skodával felvettem a rózsadombról a megyeri táblát 15 perccel, majdnem összejött, 10,000Ft büntetés :S bezzeg ha a gsi-vel lettem volna ;)

Jaaajjjj taxit kell hivnom :D

Link to comment
Megosztás:

Te figyeljmár az eszedbe sem jut esetleg hogy ennyi km után is pöpec a moci??? :D nemmindenki baxxa neki folyamatosan ám azért ezt vedd figyelembe :lol: :lol:

Azért ez túl tiszta ahhoz képest hogy 10000km... egy új motorban is sötétnek kéne lennie.

Az jutott eszembe, hogy biztos nem valami hamis RS-t szerzel te? :D

Ugyanis előszeretettel hamisítják, szerintem több a hamis a piacon, mint az eredeti. Bár amióta

itthon a mol tölti, én már nem bízok az eredeti minőségében sem (akkor váltottam én is RS-ről

Valvóra). :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért ez túl tiszta ahhoz képest hogy 10000km... egy új motorban is sötétnek kéne lennie.

Az jutott eszembe, hogy biztos nem valami hamis RS-t szerzel te? :D

Ugyanis előszeretettel hamisítják, szerintem több a hamis a piacon, mint az eredeti. Bár amióta

itthon a mol tölti, én már nem bízok az eredeti minőségében sem (akkor váltottam én is RS-ről

Valvóra). :lol:

ne szórakozzá má velünk! Nem Metabondot használsz??? Nóóómááálisvagy???

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért ez túl tiszta ahhoz képest hogy 10000km... egy új motorban is sötétnek kéne lennie.

Az jutott eszembe, hogy biztos nem valami hamis RS-t szerzel te? :D

Ugyanis előszeretettel hamisítják, szerintem több a hamis a piacon, mint az eredeti. Bár amióta

itthon a mol tölti, én már nem bízok az eredeti minőségében sem (akkor váltottam én is RS-ről

Valvóra). :lol:

Még nem engedttem le az olajat hogy lássam hogy az össz mennyiségnek milyen színe van , csak kihuztam a nívót mondom megkukkolom! Hát remélem nem hamis , bár a dobozon egy mukk magyar szövegetsem találtam. A hónapban cserélem, azt csinálok képet milyen színe van a 4,5 L egyben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah Gabi!

Az előző tulajnál 6 évet volt az autó , csak RS-t tett bele én is és sztem azt is fogok asszem. És azért ő nem így használta ahogy én szal ő járt vele racsingolni is azmelett hogy mindent megadott az autónak. Úgyvélem nemkövetek el nagy bakit ha RS vagy Edge megy bele ezután is! nem merek más olajat beletenni egyrészt azért mert 7 éve csak ezt kapja illetve még nemvolt rossz tapasztalatom Az RS-el!

Link to comment
Megosztás:

Az jutott eszembe, hogy biztos nem valami hamis RS-t szerzel te? :D

Abbana boltban vettem ahova már vagy 10 éve járok , ha át is vertek az RS el akkor őket is sajnos , nagyon korrekt kis autósbolt vettem már tőlük nagyonsok alkatrészt olajakat stb stb de még nemvolt panaszom a minőségre! :lol: De akkor annyit mondj meg honann a bánatból tudom meg hogy hamis vagy sem?? Azthiszem ők Németből hozzák vagy az nemjelent semmit?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

ne szórakozzá má velünk! Nem Metabondot használsz??? Nóóómááálisvagy???

De, már 4 éve legalább :D

Előtte viszont kósza lélek voltam... próbáltam sokmindent... fiatalság-bolondság :lol:

Az előző tulajnál 6 évet volt az autó , csak RS-t tett bele én is és sztem azt is fogok asszem. És azért ő nem így használta ahogy én szal ő járt vele racsingolni is azmelett hogy mindent megadott az autónak. Úgyvélem nemkövetek el nagy bakit ha RS vagy Edge megy bele ezután is! nem merek más olajat beletenni egyrészt azért mert 7 éve csak ezt kapja illetve még nemvolt rossz tapasztalatom Az RS-el!

Nem mondtam hogy az RS nem jó minőségű, de hogy ilyen tiszta maradt az az olaj, felvet némi kérdéskört abban a témában,

hogy teszi-e a dolgát. Esélyes hogy nem eredeti az az RS. Akárki b@szott is át akárkit :lol:

Link to comment
Megosztás:

De, már 4 éve legalább :D

Előtte viszont kósza lélek voltam... próbáltam sokmindent... fiatalság-bolondság :lol:

Nem mondtam hogy az RS nem jó minőségű, de hogy ilyen tiszta maradt az az olaj, felvet némi kérdéskört abban a témában,

hogy teszi-e a dolgát. Esélyes hogy nem eredeti az az RS. Akárki b@szott is át akárkit :D

Akkor ez igaz a metabondra is,mert nekem is így nézett ki az olaj,igaz 7000környékén...... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez igaz a metabondra is,mert nekem is így nézett ki az olaj,igaz 7000környékén...... :D :lol:

Ennyire nem lehetnek tiszták ezek a C20XE-k... :lol: :lol:

És 10000-re azért sötétebb lett? :D

Nekem omiban 4-5e körül kezd el sötétedni, mire 9-10-nél cserélem, már "szép" sötétes.

És amikor tavaly hidrotőkét cseréltünk, szép világos aranybarna volt mindenhol a hf, semmi

lerakódásnak nem volt nyoma ;)

Link to comment
Megosztás:

Ennyire nem lehetnek tiszták ezek a C20XE-k... :lol: :lol:

És 10000-re azért sötétebb lett? :D

Nekem omiban 4-5e körül kezd el sötétedni, mire 9-10-nél cserélem, már "szép" sötétes.

És amikor tavaly hidrotőkét cseréltünk, szép világos aranybarna volt mindenhol a hf, semmi

lerakódásnak nem volt nyoma :D

Sose volt olaj benne 10e km-ig..legalábbis nálam nem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.