Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Coupe!

Ne haragudj de én se értek veled egyet. Ha valakinek tetstik az astra f alakja és a gsi akkor miért ne vehetne és csinálgassa, amíg örömét leli benne. Bezzeg amikor neked is vagy másnak vagy nekem kész volt akkor hízott a májunk mikor dicsérték, hogy milyen szép és egyedi. Az más tészta, hogy az ember megunja és újabbat jobbat akar. Én hitelt nem akarok vállani jelenleg autóra, a gsi-t ismerem, szinte mindenhová belenyúlok, olcsók az alkatrészek és ami fontos van vezetési élménye ami náha kicsit megunt, és lassú. Haveromnak van c és b corsa gsi-e, és azt mondta,hogy a c-től válna meg mert nem lehet élvezni az autót.

Én személyszerint Focust soha nem vennék mert nekem nem tetszik, sőt még meg se fordulna afejemben a Ford még akkor se ha lenne középkategóriás autóra lóvém.

Visszatérve, nekem örömet okoz az astra, nagyobb problémái nincsennek és egyáltalán NEM bántam meg hogy idáig "locsoltam" a pénz bele. Ilyen erővel akkor ne is újítson fel senki veterán autót se mert kegyetlenek a régi alkatrészek árai. Nekem ez hobbi és ez is marad. És ha örömet okoz akkor miért ne költsek bele, mert más hobbi is viszi a stex-et. Akinek meg nem hobbija az miért kezdett bele az építésbe, én előre átgondoltam és így döntöttem. Igaz, hogy ez egy chat topic és sok mindenki a barátság miatt jár ide, mégis egy hozott össze itt mindenkit az OPEL. Nem akarom védeni mert vannak nála jobb és roszabb autók is, de ha valki szereti és megbecsüli mint itt jó pár tag akkor miért kell valakinek lerombolni a véleményét.

Ezt a hozzászólást nem emelt hangban írtam és senkit nem akarok megbántani, csak gondolom leírom a véleményemet arről a sokat emlegetett témáról.

Link to comment
Megosztás:

Nem írok semmit,mert ez egy végtelen vita lenne...És semmi értelme.

Én ezzel kezdtem ezt a vitát és ezzel is zártam le. Azért mondtam hogy ez az én véleményem és toom nagyon jól ,hogy nem csak itt hanem az életben sokan "elítélnek" a szenvedélyem miatt.

Én meg azokat ítélem el aki kinder tojás figurákért pénzt ad, ennyi :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akadjunk le a témáról,mert elég necces hogy 10 támadtok engem,pedig nektek akarok jót....Mindenki azt csinál amit akar és kész :lol: :lol:

Valamire úgyis locsolni kell a pénzt :D :lol:

Én már ezért nem is mondom nekik hogy ne csinálják...két oka is van...

- Addig úgy sem jönnek rá, amíg meg nem csinálták...

- Így legalább mindig ülünk majd jópofa autókba... :D

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom az agybaj elkap mindig,hogy micsoda pofátlan disznókkal élek én egy országban.

Felraktam a Corsa gyári GSi szárnyát,mert maradt egy felesleges.

10E-t kérek érte,erre ír a srác,hogy adjam oda 7E-ért és még vigyem is el neki,mert 10 sok érte,neki a haverok tudnak 7ért! :D :lol:

Írtam neki,ha annyiért tud gyárit,akkor hozzon már nekem is.

Hihetetlen micsoda arcok vannak...

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom az agybaj elkap mindig,hogy micsoda pofátlan disznókkal élek én egy országban.

Felraktam a Corsa gyári GSi szárnyát,mert maradt egy felesleges.

10E-t kérek érte,erre ír a srác,hogy adjam oda 7E-ért és még vigyem is el neki,mert 10 sok érte,neki a haverok tudnak 7ért! :lol: :D

Írtam neki,ha annyiért tud gyárit,akkor hozzon már nekem is.

Hihetetlen micsoda arcok vannak...

De bunkó vagy!! :D :lol:

Nem adtad oda neki? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én már ezért nem is mondom nekik hogy ne csinálják...két oka is van...

- Addig úgy sem jönnek rá, amíg meg nem csinálták...

- Így legalább mindig ülünk majd jópofa autókba... :D

Az a vicces ebben,hogy anno neked is mondtuk páran,hogy ne,mégis megcsináltad...kalandoztál ide oda(audi,seat)mégis nézd meg most miben ülsz.

Én értem coupe miről beszél,ültem már pár autóban és az opel szinte a legalja,vannak sokkal jobb gépek,viszont számomra a dízel traktor megmarad mindig,mert egyrészt soha a büdös életbe nem fizeti meg senki,hogy milyen állapotban van,másrészt annyi közös emlék,szerelés,szívás fűz hozzá,hogy nem tudnám elviselni,hogy más élvezze ki a hibátlan kocsi örömét.Inkább a dunába lököm.

A corsánál már nem érzem ezt,azonnal feltudnám gyújtani,ha lenne más helyette! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a vicces ebben,hogy anno neked is mondtuk páran,hogy ne,mégis megcsináltad...kalandoztál ide oda(audi,seat)mégis nézd meg most miben ülsz.

...

na igen, de azt tegyük hozzá, hogy azok mellet, hogy én ellocsoltam egy nem kis kecó árát már autóépítgetésekre, jelen esetben is áll lent 3, van két lakásom Pesten (+ egy 3. is volt...), és most sem azért eladó a Seat, mert nincs mit enni... :lol: :D Egyszerűen vannak terveim amihez kell az ára...

Én pl soha nem fikáztam az opelt, csak pl 1.5m felett nem tudok olyat mondani, amelyik esetben opelt vennék és nem mást...Ott a Cupra...én még mindig azt mondom, hogy sokkal jobb autó mint egy G OPC pl...de említhetném így az Audit is...olcsóbb, idősebb kategóriában még mindig jó az opel, de sose fanoltam a típust...szerettem az autóim, tök 8, hogy az opel, audi, vagy seat, vagy suzuki...mindegyik a maga ár érték arányában felelt meg nekem...ennyi... :D

Hogy miben ülök most??? Egy Vekiben, ami élmény nyújt, klímás, légzsákos, ülésfűtés kényelmes...bár hányinger a középkonzol... :lol: Vettem töredékéért egy olyan autót ami másnak 3 milcsiben volt...Erre most nem én locsoltam, hanem Feri...egyszer azt hiszem én is megtehetem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hogy miben ülök most??? Egy Vekiben, ami élmény nyújt, klímás, légzsákos, ülésfűtés kényelmes...bár hányinger a középkonzol... :lol: Vettem töredékéért egy olyan autót ami másnak 3 milcsiben volt...Erre most nem én locsoltam, hanem Feri...egyszer azt hiszem én is megtehetem... :lol:

Hányinger középkonzol?Mer te menet közben azt bámulod? :D Legalább van feladat: építeni kell egy szépet bele.

Félre ne érts,nem irigylem tőled ezeket,csak amit mondjuk ellocsoltál a kék feketére,abból már elég komoly bubu vagy micu lenne a valagad alatt! :lol:

Tegnap álltunk a dugóban a margit krt-on,mellém gurult egy fekete bubu.Hifi kikapcs,kollegám néz bután rám...mi van?Mondom neki: hallod ezt?Mit?Ezt a mocihangot.Erre a bubus srác észrevette,hogy bámulom a gépsast és elég keményet indult...voltám ppssssszzzztt! :D

Lehet,hogy nem a legjobb utcai racer gép,de hogy a hangja nem hasonlít semmire az is biztos!

Link to comment
Megosztás:

Mindíg van mit tenni venni az autón még ha csak állapot megőrzésre költ az ember akkor is. Anno a hondámért nagyon odavoltam, tettem én rá hogy több sebből is vérzett :D bízonyítja az hogy 10 ezrenként nem olajat cseréltem hanem komplett motorgenerált csináltam (ezt 4 szer játszottam el) ha most aza pénz a kezemben lenne aminek /db 150ezer volt lehet már a düdüben egy nemakármilyen XE muzsikálna (nemturbós) :lol: Legutóbbi előzésnél olyan 170-180 körül November ben pont halottak napján megszorult a főtengelyem senkinek nemkívánom ezt , mert volt ám Colin Mcrae a főuton majdnem megdöglöttünk :lol: Eladttam sz@ré hugyé ugy ahogy volt mert mondom én többet 1 forintot nemköltök erre a trágyadombra. Megvettem 2008 Jan 2. án a düdüt az átírás olajcsere és psze ami a kötelező-n kívül beleszámítva pár apróságot (lambda) nemköltöttem különösen nagy összegeket (egyenlőre). Nekem a GSI a Honda után felüdülés már csak ha aza alkatrész árakat is nézem akkor is! De szerintem ha a hondából egy jobbat sikerül venni az is tartós is lehetett volna akár, szerintem kikell fogni azt hogy jó autód legyen. Itt fórumon is van aki rengeteget szív a kocsival pl: Laci és vagyunk páran akiknek pár apróságon kívül nincs vele baj! nekem mosta legkomolyabb hibám a GSI-n az hogy a hátsó ablaktörlőm bemerázott :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom az agybaj elkap mindig,hogy micsoda pofátlan disznókkal élek én egy országban.

Felraktam a Corsa gyári GSi szárnyát,mert maradt egy felesleges.

10E-t kérek érte,erre ír a srác,hogy adjam oda 7E-ért és még vigyem is el neki,mert 10 sok érte,neki a haverok tudnak 7ért! :D :lol:

Írtam neki,ha annyiért tud gyárit,akkor hozzon már nekem is.

Hihetetlen micsoda arcok vannak...

Okos enged.... :lol:

Az ilyennek nem is kell válaszolni :D Amikor hirdettem nekem is küldtek öt kérdéses sms-t....ez most tényleg azt hiszi, hogy nekiállok benyomkodni a választ? Barom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Okos enged.... :lol:

Az ilyennek nem is kell válaszolni :lol: Amikor hirdettem nekem is küldtek öt kérdéses sms-t....ez most tényleg azt hiszi, hogy nekiállok benyomkodni a választ? Barom :D

:lol: Nálam ez úgyvolt hogy felhííítam a tulajt és megkérdeztem hogy mikor nézehtem meg a kocsit azt személyesen lehet kérdezni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.