Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Örexel. Hifire is csak azért költesz mert olyanra nem költesz ami nem a normál működéshez kell. Tök világos, normálisan a hifitől megy a kocsi. (Orvos látott már? :lol: )

A hifi olyan dolog ami szinte bármelyik autóba át lehet rakni,max másik ládát kell csinálni :lol: :D Idővel úgy is belátjátok hogy nekem volt igazam.Én se hittem Antinak,pedig kellett volna....Majd ha nem a szüleidnél laksz megérted miről beszélek ;) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Néha még én sem hiszek magamnak... :lol:

Neked Én se hiszek....pedig milyen jó lett volna.....Tegnap nepperkedtem a kúton :lol: Érdeklődtek a cuprára.Csak jó dolgokat mondtam.Viszont a srácnak nincs pénze,csak ilyet szeretne :D A felfelé nyíló ajtós pirosat ment el megnézni,mert azt mondta árban az a max.......

Link to comment
Megosztás:

Neked Én se hiszek....pedig milyen jó lett volna.....Tegnap nepperkedtem a kúton :lol: Érdeklődtek a cuprára.Csak jó dolgokat mondtam.Viszont a srácnak nincs pénze,csak ilyet szeretne :D A felfelé nyíló ajtós pirosat ment el megnézni,mert azt mondta árban az a max.......

Köszi...hát az a baj, hogy ilyen sok van, akinek nincs pénze de szeretne ilyet...ráadásul 1.2misi beugróval lehet megoldani a hitelt...és ennyi pénze meg nagyon kevés emberkének van szabadon...mindegy...amíg így áll a Forint árfolyama annyira nem is eladó, mert túl sokat kéne visszafizetnem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi...hát az a baj, hogy ilyen sok van, akinek nincs pénze de szeretne ilyet...ráadásul 1.2misi beugróval lehet megoldani a hitelt...és ennyi pénze meg nagyon kevés emberkének van szabadon...mindegy...amíg így áll a Forint árfolyama annyira nem is eladó, mert túl sokat kéne visszafizetnem... :lol:

Csak ott beszélgettünk a kocsinál.....Oda jött a srác,és megkérdezte hogy kié a seat......Arra volt kiváncsi hogy mennyit fogyaszt.Pedig probáltam meggyőzni hogy jöjjön vissza és néze meg rendesen,mert jó kocsi :D :lol: .......Azt mondta max 3milka,és hogy nézte a neten,de ez neki sok......

Link to comment
Megosztás:

Neked Én se hiszek....pedig milyen jó lett volna.....Tegnap nepperkedtem a kúton :lol: Érdeklődtek a cuprára.Csak jó dolgokat mondtam.Viszont a srácnak nincs pénze,csak ilyet szeretne :D A felfelé nyíló ajtós pirosat ment el megnézni,mert azt mondta árban az a max.......

akkor viszont mondhattad volna neki a gsimet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.