Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem is van 1 hasonló ismerősöm itt Zuglóban, akkor haverkodtunk össze, amikor kinn szerelte az utcán :) Odamentem segíteni és kiderül 94ben vette 20e km-el :!: azóta beletett 200at és imádja. Bőr meg minden jó van a gsiben, kivülről meg standard és ő mikor megkérdeztem mennyiért adná el az volt a válasz, hogy miért? még adnak ezért pénzt? höhö gyorsan helyreigazítottam az embert :wink:

Amúgy meg Petya előbb nézz utána, meg próbáld ki és utána írj hülyeséget :) Vagy lesz mellette második autó :?:

Link to comment
Megosztás:

PetiGSI, végül mi derült ki, mi baja a gépnek? Mennyi lesz a költségvetés?

Drukkolok.

Az miért meglepő, hogy a szar autókat árulják az emberek? A jó autót azért tartják meg, mert jó...

Hacsak nincs alapos okod rá, hogy elhidd, a különféle autóeladási indokokat ne vedd figyelembe. Valszeg azért adja el, mert szar, és nem akar rákölteni.

Link to comment
Megosztás:

Szép Gsi Kontra Gázos..

Ha valaki megveszi, többnyire azért veszi mert szereti, ergó ha tud, költ rá... Táhát szép a vas...

Eladó.. már többnyire lestrapált, javitani GTK járgányok.. ritka ami nem.

Nekem mákom volt...

Petya.. meggondolandó.... viszont gondolom van rá jó ajánlatod...

Link to comment
Megosztás:

IQ Béla : most van a hengerfej a gépműhelyben.Ha minden igaz tegnap nyomáspróbázták és ma már a gépmunkák folynak.(legalábbis remélem) :wink:

Alkatrészek megvannak ha elkészül a hengerfej kiviszem Gabihoz az alkatrészeket és akkor már csak össze kell rakni a vasat. :wink:

Utánna meg megyek adósok börtönébe.......... :shock:

Vagy elszegényedett csövesként a híd alá :) Még jó,hogy lesz GSI mert akkor tudok majd benne aludni :wink:

Link to comment
Megosztás:

fejezd már abba a hülyeséget Teeeeee :)

igen és külön neked lesz dugó detektorod a verdában nehogy belecsöppenj egy nem kívánt eseménybe :)

Értettem főnök. Nem bohóckodom. :) Egyébként a szinterre visszatérve egyik ismerősöm calibra-jaban van és nemsokára eladja a kocsit.De mivel ugyse fizetné meg senki sem a kuplungot inkább nekem adja. (milyen jó fej.....mi?) :P

Ha nem jó semmire nekem akkor inkább eladom biztos találok majd 1-2 műkedvelőt aki megveszi. :wink:

Tőle kaptam egy F20-as váltót is ami most csak pihen...... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.