Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az enyém teljesen sik nem volt szarul megcsinalva ..

biztos mert az még az elsö darabokbol valo

igen 60mm lessz ha levagod , az enyem le van vágva ... de a peremet rajta kell hagyni

mert a sok luzer azt hasznalja sablonak és siman le csuszik a csö mert nem fog mire felfeküdni

Igen, gondoltam hogy az a perem nem azért van, hogy azt is még levágjam, hanem hogy legyen egy váll, ami nem engedi lecsúszni a csövet. :lol:

Még nem láttam olyant, aki levágta volna a vállat, de könnyen elképzelhető, hogy van aki úgy gondolja, hogy úgy a jó. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért sose felejtem el amikor szívtátok a vérem a dízel miatt...majd kaptok most ti is....ne aggódjatok...büdös koromgyárak...a szállópor okozói...nem is lenne gond, ha nem lenne az a sok büdös dízel... :D :lol:...és Ti is közéjük...pffffffff...áááááááááá.... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért sose felejtem el amikor szívtátok a vérem a dízel miatt...majd kaptok most ti is....ne aggódjatok...büdös koromgyárak...a szállópor okozói...nem is lenne gond, ha nem lenne az a sok büdös dízel... :D :lol: ...és Ti is közéjük...pffffffff...áááááááááá.... :lol: :lol:

van még saab 93 is az 1.8 benzin 122Le... de az nemteccik annyira.....

amugy szerintem a skoda nem füstöl egyáltalán...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.