Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Valóban....

vegyél dual ram senatort bár az ótómata...vagy omega 3000 volt kézivel ;)

Nem bántásból, de az opel egy szar. :blush: B)

Hasonlítsd össze a linkelt 535ös bmw árát, megjelenését, felszereltségét és karosszériájának állapotát egy 3000-es kéziváltós Omegával.

Után megérted a fenti állításomat. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem bántásból, de az opel egy szar. :lol: B)

Hasonlítsd össze a linkelt 535ös bmw árát, megjelenését, felszereltségét és karosszériájának állapotát egy 3000-es kéziváltós Omegával.

Után megérted a fenti állításomat. :)

tényleg bánt h elnök Úr ezt mondja de teljesen igaza van ;) :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Mi lesz ha nem rövidített szárú gátlóval teszek be 60as rugókat? Vagy miért ajánlott a rövidített?

Koppani fog nagyobb kátyúkban, gödrökben, mert hosszú a gátló a rugóhoz. A koni is -40 alatt már rövidített kínál.

Nálam ez a probléma fent áll ezért akarok cseréni, de nem toom mekkora legyen még az ültetés, már egy éve gondolkodom B) ;) :blush:

Link to comment
Megosztás:

Koppani fog nagyobb kátyúkban, gödrökben, mert hosszú a gátló a rugóhoz. A koni is -40 alatt már rövidített kínál.

Nálam ez a probléma fent áll ezért akarok cseréni, de nem toom mekkora legyen még az ültetés, már egy éve gondolkodom B) ;) :blush:

nem lett jó a hátsó rugó amit tőlem vettél?

Link to comment
Megosztás:

nem lett jó a hátsó rugó amit tőlem vettél?

Az első kaka, a hátsó amit tőled vettem jó lett mert lejebb került ahogy akartam, de három karika összeér.

Azért vettem tőled, hogy megnézzem, hogy mekkorát ültet hátul a -40 mert nekem valami kék sport rugó van benne, de hátul magas és nagyon kemény, lehet vectráé. Azért akarok normális szettet venni, mert most a magasság nem faxa elől se, ha meg veszek már konit akkor az a 30 pénz rugóra nem fog leütni, csak még kitalálom mekkora legyen. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.