Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na gratula!! Csak nehogy megszorongassa a GSit, 137 pacival... :D

Viszont most akkor cserébe jöhet a Steg... :lol:

Tény hogy nem megy rosszul...6os váltó van benne,de azért nem hiszem hogy jobban menne mint egy GSi....cserébe 6.5 a fogyi ;)

Most egyenlőre minden szettre van jó erősítőm......csak saját subom nincs.... B) :blush:

Link to comment
Megosztás:

0 tőkével nem kell autót venni... fenntartani miből fogja? Ez az amikor valaki nem gondolkodik. B)

Előreláthatóan ez egy bebukott hitel lesz, és nemsokára lefoglalják az autót.

És ez kit érdekel?Az a lényeg hogy elvigyék...hogy utána mi lesz legyen az ő gondja ;)

Link to comment
Megosztás:

fel taxolni

no ilyen nincs ... B)

a TAX érték x% ig adnak hitelt /ha jol tudom 80%/

ennek a kocsinak a tax ára 3,4millio ...

vagyis hitelt nem kapsz csak 2,7millio ft ot ...ez a teteje ...többet nem

amikor magasabb árat adsz meg vételárnak akkor muxik ha a kocsi tax ára magasabb mint a vételár .. ekkor magasabb vételárt jelölsz meg

és 20% befizetöt ... de sokall több hitelt kapsz és kevesebbet kell befizetned ...

de ez az anti kocsijanal nem muxik ..

3,5m az ára ha 20% al akarja elhozni az 700e ft és 2,8milliot kéne a banknak adnia no ez nem fog menni ...

vagyis min 30% al elhozhato csak ...

0% hitel pedig megszünt

Hát kb így néz ki...csak azzal a különbséggel, hogy decemberben még 3.340.000 volt a tax ára, januárban meg már csak 3.000.000 ez minden hónapban újra meg van adva...de csak csökken...

Link to comment
Megosztás:

Mert, a Hernád fogja megvenni? :D

Nem...de az 1 éves RS oktávián fel volt fúrva körbe a neon.....konkrétan fel volt fúrva a küszöbre,akkor ezen is lesz biztos......Az RS oktávia egy jó baráté :blush:

ja és volt led sor a hütö rács alatt,mert az éjjel jól mutatt...de téli gumi csak elöl,az is teljesen elkopva B) hátul a nyári se volt jobb állapotba......de ha ilyenek nem lennének akkor a seat se lenne eladva. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem...de az 1 éves RS oktávián fel volt fúrva körbe a neon.....konkrétan fel volt fúrva a küszöbre,akkor ezen is lesz biztos......Az RS oktávia egy jó baráté :blush:

ja és volt led sor a hütö rács alatt,mert az éjjel jól mutatt...de téli gumi csak elöl,az is teljesen elkopva B) hátul a nyári se volt jobb állapotba......de ha ilyenek nem lennének akkor a seat se lenne eladva. ;)

Hát ennyi. Ha már nem a tied nem pont mindegy?

Csak aztán ilyenek jönnek majd a lurdyhoz rajozni...

Link to comment
Megosztás:

Hát kb így néz ki...csak azzal a különbséggel, hogy decemberben még 3.340.000 volt a tax ára, januárban meg már csak 3.000.000 ez minden hónapban újra meg van adva...de csak csökken...

ne ez gáz még egy buktato amivel nehezebb lesz eladi ... B)

de az azért geciség hogy a 2002/2003 as nak ezek szerint ugyan annyi a tax ára

Link to comment
Megosztás:

hátte hogyhogy már otthon? B) odakint csuszik mint az állat, fogadni mertem volna, hogy turbóhalálig csuszkálsz mindenfelé :D ;)

az én voltam ma...Lőrincig mókáztunk egy STI-vel...hát felváltva nyert valaki...tulképp aki jobban elindult, és ha nekem is sikerült kettest szúrnom...3-asnál feljebb nem váltottunk...mert így is csúszott...szal most így kb egál egy STI-vel...azt hittem megeszem reggelire...de nem...vagy nem volt gyári... fekete békalámpás LEA rendszámmal...mondjuk jó móka volt... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Húúúúúúúúúúúú és van benne klíma is B) ;)

Hát de most komolyon. Azért vicces, hogy egy mai opelben/suzukiban mi van ehhez képest 3 misiért, a biztonságról nem is beszélve.

Nézegetem még a Ford Sierrákat is, de az az Antinak nagyon nem tetszik. :blush: Ahhoz pedig van ember és alkatrész is, kb. kétszeres lada árban...

Az elmúlt egy hónapban állandóan ladát keresetem (élőben is megnéztem párat), de végiggondolva nem nagyon éri meg. Drága, nem megbízható, nem street legal, tényleg mindig szerelni kell és 4-500től kezdődnek a használhatóak. Mondjuk azok azért már ák, csak ritka a forgalmiba is bevezetett átalakításos verzió... Én meg használnám rohangászásra is. Meg ha éppen megprödöltem és megállít a rendőr, akkor ezen kívü nem szeretnék más támadási felületet hagyni magamon.

Link to comment
Megosztás:

Na jót találtam neked??? B) Felhívtad???

Jót igen. :)Ez komolyan elgondolkodtatott.

3asban 500től van 2.5ös mocival, de az olyan is. A normális állapotban lévőek 7-800tól vannak. És én azokat néztem első körben. Ez azért elég tuti.

Csak ótvaros a biztosítás, meg az átiratás. Meg persze azért gondolom nem makulátlan műszaki állapotnak "örvend"...

Hívni még nem hívtam, mert a pénz nincs meg rá.

Link to comment
Megosztás:

Jó autók ezek ;)

"Nagyon erős (szállító)!" B)

Pikkpakkk meg kell nézni, itt van a sarkon :D

én már vettem autót innen,alaposan meg kell nézni mit veszel,volt 1-2 furcsaság az udvarban :lol:

amit én néztem,rámondták hogy sérülésmentes (mi más...),aztán amikor 1-2 nem gyári dolgot észrevettem,egyből kapcsoltak,hogy "azért szépen megcsinálták,nem? :)

mondjuk szinte mindenhol ez van :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.