Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Persze hogy kell tenni a légszennyezettség ellen, de nem így... szerintem.

Ez diszkrimináció, és a szabad közlekedéshez való jogom sértése, amit durva pénzekért vásárolok ugye... kötelező biztosítás,

teljesítményadó, műszaki vizsga, zöldkártya, átiratás, illetékek... ezek mind-mind arra voltak kifizetve, hogy szabadon használhassam

az autót, és nem mondják meg hogy mikor. Szerintem ez a rendelet erősen alkotmányellenes, valamint mindenféle logikának és

emberi észérvnek ellent mond. És akkor még nem is beszéltem arról, aki az autójával keresi a mindennapi betevőjét.

Büntetni meg nem is fogják tudni, mert ahhoz nem elég a médiatájékoztatás a riadóról... majd ha minden utcában feliratokat

helyeznek ki pesten, hogy behajtás csak páros vagy páratlan rendszámú autóval, akkor jogos. :blush: Addig pedig elég arra hivatkozni,

hogy nem láttam ilyen táblát, mutassák meg.

Komolyan mondom, az emberi hülyeség egyik csúcspontja ez a rendelet.

Link to comment
Megosztás:

Nem semmit kormol a dög B)

Amúgy én azzal kezdeném a légszennyezés csökkentést, hogy új dízel autókat és teherautókat csak részecskeszűrővel

lehessen eladni. Valamint műszakin és zk-n erőssen ellenőrizzék ezek állapotát. Pár év, és máris jobb lenne a helyzet ;)

Link to comment
Megosztás:

idézet CS corsatuner oldala

"ennyit a rendőrökről

üdv!

Na ezt már nem bírom szó nélkül.Volt egy Golf 1-es tuningépem(már nincs mert eladtam) Megállítottak a rendőrök 2008 október közepén valamikor közúti ellenörzés. Kérem nyissa ki a motorteret. Motorszám nem passzol(kit érdekel tipusazonos motor volt benn) az alvázszám látszik mert eltakarta a toronymerevítő(1977-es évjáratú volt a kocsi és annak még a toronyba van az alvázszám)Mindjárt a paraszt rendőr lefoglalta az autót. Irány az őrs hozzá teszem kb 30km. Kihalgatás minden meg kalács éjjel két óra körül hazaérek. Na lényeg az hogy én felhívtam a kpm-et és érdeklődtem erősen.AZ AUTÓRA AZT SZERELSZ FEL AMIT AKARSZ HA VAN HOZZÁ MŰBIZONYLAT. (A kerekekről meg annyit hogy be tudod vizsgáltatni 15 e forint. Kérsz a kpm-en egy átalakítási engedélyt 10e forint +műszaki megépíted az autód ott az átalakítási engedély hozzácsatolva a sok műbizonylat. oszt ennyi.)Na ugye nekem nem volt a toronymerevítőröl, de megnyugtattak hogy ammenyiben oldható akkor semmi közük nincs hozzá.Elmentem kihallgatásra aztán 1 hónap mulva visszakaptam az autóm. Ja és nekem volt igazam kihívták az igazságügyi szakértőt és megállapította hogy minden rendben volt.Az autó leültetve a sáros földig 15-ös kerekek 4pontos övek kristálylámpák xenon de meg se kérdezték hogy miért vagy hogy hogy."

az Ozewa srác egészen más infókat kapott a kpm-től

Link to comment
Megosztás:

Jaigen, bal első dobbetét nincs valakinek eladó? Vagy ha neki nemsürgős akkor Dinynek kb 2 hét mulva lesz és megvenném neki azt.

Most jövök a gumistól és mindkét stabrúd szét van törtve, és ha vinném Patyiékhoz cserélni könnyebb lenne a dobbetét is berakni a csáposon mint az utcán krokodillal sz****ni...

Link to comment
Megosztás:

Jaigen, bal első dobbetét nincs valakinek eladó? Vagy ha neki nemsürgős akkor Dinynek kb 2 hét mulva lesz és megvenném neki azt.

Most jövök a gumistól és mindkét stabrúd szét van törtve, és ha vinném Patyiékhoz cserélni könnyebb lenne a dobbetét is berakni a csáposon mint az utcán krokodillal sz****ni...

utcán, emelő nélkül, miközben rádsötétedik, az a király B)

Link to comment
Megosztás:

Jaigen, bal első dobbetét nincs valakinek eladó? Vagy ha neki nemsürgős akkor Dinynek kb 2 hét mulva lesz és megvenném neki azt.

Most jövök a gumistól és mindkét stabrúd szét van törtve, és ha vinném Patyiékhoz cserélni könnyebb lenne a dobbetét is berakni a csáposon mint az utcán krokodillal sz****ni...

mérlesz neki két hét múlva? nekem van 1 pár nála ami most nem kell azonnal...csak az a kéréds, hogy ad e egyet vagy inkább csak párba?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.