Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:)

Mi volt este?

Hifi, vagy gyorsulás?:P

Kezdtünk a Lurdyban, aztán át a Camponába...ott beszélgettünk rendőrbácsival, akinek nagyon bejött a Veki... B) ;) közben Lantinak "elpárolgott" a hűtővize...aztán meg skylinecheck volt...közben némi Hifi, és mutattak nekem olyat, hogy holnap lehugyozom Balázska általam eddig etalonnak tartott piokiller szarát... :blush: :D :lol: Na jó, ez vicc volt...az is b@szott jól szól, de hát az a skoda ne mán...csoda, hogy még lábon van...nekem meg a fejem a helyén... :P aztán hazafele laza krúúúzin volt csak... :D

Link to comment
Megosztás:

Kezdtünk a Lurdyban, aztán át a Camponába...ott beszélgettünk rendőrbácsival, akinek nagyon bejött a Veki... ;) :blush: közben Lantinak "elpárolgott" a hűtővize...aztán meg skylinecheck volt...közben némi Hifi, és mutattak nekem olyat, hogy holnap lehugyozom Balázska általam eddig etalonnak tartott piokiller szarát... :D :lol: :) Na jó, ez vicc volt...az is b@szott jól szól, de hát az a skoda ne mán...csoda, hogy még lábon van...nekem meg a fejem a helyén... :P aztán hazafele laza krúúúzin volt csak... :D

viszont a rendőrök megcáfolták a mostani érzéseimet róluk... teljesen korrektek voltak és mondták, hogy vigyázzunk mert csúszik a felüljáró... B)

Link to comment
Megosztás:

az csinálná akinek két anuykája van....

http://sportgeza.hu/sport/2009/01/09/34_na...z_antarktiszon/

inkább ha rekordot akarok akkor kitalálom a féllábol legtöbbet egyensúlyozott az orrán egy pingonlabdával... B)

Ezek nemnormálisak komolyan, gyalogolna a tököm enyit ;) A rendőrökre visszatérve, vannak azért normális emberkék. Beszélgettem én is a rendőrbarátommal épp a multkor elmentünk sörözni, aztán megvitattuk a kocsiépítést teljesen magánemberként beszélt nem hivatalból és aztmondta ha megtehetné ő is ezt csinálná autó átépít stb stb :blush:

Link to comment
Megosztás:

Kezdtünk a Lurdyban, aztán át a Camponába...ott beszélgettünk rendőrbácsival, akinek nagyon bejött a Veki... :blush: :D közben Lantinak "elpárolgott" a hűtővize...aztán meg skylinecheck volt...közben némi Hifi, és mutattak nekem olyat, hogy holnap lehugyozom Balázska általam eddig etalonnak tartott piokiller szarát... :lol: :) Na jó, ez vicc volt...az is b@szott jól szól, de hát az a skoda ne mán...csoda, hogy még lábon van...nekem meg a fejem a helyén... :P aztán hazafele laza krúúúzin volt csak...

És ez még nem volt a legkomolyabb...... :P :D Jővő héten ha átmegyünk a camponába....akkor neked is kellene demozni B) Mert az egyik srácnak turbós autó az álma,és szeretné ha vinnéd egy karikát ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.