Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az a baj, hogy a grúziai balhé, meg a gázai, meg a mianmari, meg az ugandai dolgozó lány messze van...az sok csököttnek el sem jut a tudatáig...de egy ilyen .us vs .ru meccsből elég nagy gáz lenne itt is B)

micsoda...attól, hogy egy két rakéta elrepül felettünk is??? aztán jön a gombaaaaaaaaaaa.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Áááá... akkor már kéne csinálni valamit, hogy legalább a történelemkönyvek megemlékezzenek rólunk ;) :blush:

van pár ötletem...

Menj végig addig legalább egy versenyen... :D

Menjünk el Dartsozni.... :lol:

Menjünk el megint egy Paksi túrára...aztán ott lehetne szó szerint villantani... B)

Link to comment
Megosztás:

B) ;)

Nekem meg kész lett a kuplungom, kívülről jól néz ki... :blush:

...

Meg lett nagyobbítva az egész (~235mm), cserélve lett a nyomólap, és kerámia betéteket kapott.

TOM lendkereket nem kellett volna cserélni mert a gyari nem szereti a szintert ... meg fogja enni

Link to comment
Megosztás:

Gyanus, hogy ezt külön kiemelted...nagyon gyanus...merre jártál mostanában? Öt guminőt dugott meg a szexboltba betörő pasi B)

mindenki magából indul ki :D ezért nem látunk már jó ideje túl sokat? :lol: :)

ez okés...de azért 30 év alatt az 1 az csak beleférne, még ha gyengébb is az a minőség... ;)

egyszerre csak egy, ez vili :blush:

Link to comment
Megosztás:

ha nincs gáz akkor van gáz, ha meg van gáz akkor nincs gáz? Ki érti ezt? ;)

Ha hideg lesz beülök a bociba telitankolom olcsó benzinnel és beindítom hogy meleg legyen, vagy elég csak elmennem odáig és fütött a garázs úgyis :D

Nem tud valaki a Madách színházba jegyet az És mennyi szerelem című előadásra? Kéne kettő de február végéig az összes jegy elkelt :blush: B)

Link to comment
Megosztás:

TOM lendkereket nem kellett volna cserélni mert a gyari nem szereti a szintert ... meg fogja enni

Tudom-tudom, rá is kérdeztem, hogy mi lesz ezzel és azt mondta, hogy nem lesz gond, mert puhább kerámia van rajta, még csúsztatni is lehet majd. Sokan használják utcán és eddigvolt gond vele (ismétlem, az ő elmondása szerint). A sima szintert nem ajánlotta utcára, a csúsztatás és a lendkerék megevése, majd szétszakítása miatt.

Majd meglátjuk mi sül ki belőle... B)

Link to comment
Megosztás:

ha nincs gáz akkor van gáz, ha meg van gáz akkor nincs gáz? Ki érti ezt? :blush:

Ha hideg lesz beülök a bociba telitankolom olcsó benzinnel és beindítom hogy meleg legyen, vagy elég csak elmennem odáig és fütött a garázs úgyis :lol:

Nem tud valaki a Madách színházba jegyet az És mennyi szerelem című előadásra? Kéne kettő de február végéig az összes jegy elkelt :D ;)

föleg, hogy most rohamosan megy fel a benzin ára B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.