Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

épp én is nézelődttem , de itt pakson relatíve páran kb 10-15 ember tolja komolyabban, épp jövőhéten megyünk ki meglesni egy ilyen játékot,,, egyik rendőrhaverral megdumáztuk hogy belevágunk , végül is a fegyver drága , de a vaterán ma épp néztem egy AK47-et meg egy M16-ot ami aksis volt AK47 20 volt az M16 meg 29000 1 szer használták őket mondjuk látszik is rajtuk... A ruha ami nekem kell pl 20 ból megvan protektorok taktikai mellény miegymás sisak ezek annyi ra nem drága pl rotektor ami ugyanolyan mint a US katonáké 1800 ft a motoros bótba :D Egy kézi beretta utánzatom van Cyma sport levegős pisztoly de majd meglátjuk mert mi azért nem 2 szer mennénk 1 évben nameg testmozgásnak sem rossz az :lol:

Az a baj, hogy 20ért meg 30ért olyan fegyvert is kapsz. B)

A már használható 50től kezdődik, tuningal, reddottal, meg kutyaával pedig olyan 80ban áll meg a már használható szerintem. Persze ugye lehet itt is durvulni. ;)

Protektor és ruha is van 1800ért, de térdeltem én már szét 3000 forintos térdvédőt 3 játék után. És nem különösebben gyötörtem.

Viszont dolgozó lány nagy élmény, akárcsak a paintball, csak legyen meg a társaság és a fanatizmus. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy 20ért meg 30ért olyan fegyvert is kapsz. :blush:

A már használható 50től kezdődik, tuningal, reddottal, meg kutya######ával pedig olyan 80ban áll meg a már használható szerintem. Persze ugye lehet itt is durvulni. :D

Protektor és ruha is van 1800ért, de térdeltem én már szét 3000 forintos térdvédőt 3 játék után. És nem különösebben gyötörtem.

Viszont dolgozó lány nagy élmény, akárcsak a paintball, csak legyen meg a társaság és a fanatizmus. :lol:

Dezsavűm van B) Ugy hasonlít az autóval kapcsolatos dolgokhoz ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyik barátom aki hivatásos polgárőr az akciócsoportal szokott járni és már engem is próbálnak belerángatni. Onnan tudok szerintem fegyvereket mert nekem is eladnának eggyet valami lézeres célzóval meg mittudomén mivel. Azt mondja jo az akciósokkal játszani kb fél másodperc alatt írtják ki őket B)

Link to comment
Megosztás:

Szombat ami munkanap lenne, Miniszterelnöki rendelet alapján munkaszüneti nap lesz...vagyis normális szombat...az oka, hogy spóroljanak a gázzal...

Putyin most megmutatja, hogy ő a világ ura B)

Két hét múlva f @ sza világ jön, ha nem lesz valami megegyezés...

Link to comment
Megosztás:

Szombat ami munkanap lenne, Miniszterelnöki rendelet alapján munkaszüneti nap lesz...vagyis normális szombat...az oka, hogy spóroljanak a gázzal...

Ez hova van leírva?Ki kell nyomtatnom,és bevinnem a főnöknek.......mert nem fogja elhinni B) ;) :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

ez úgy sem maradhat így...ha mégis abból háború lesz, és akkor lehet menni turbót rabolni, meg nagyfelnit...indul a fosztogatás... :blush:

végülis nézzük mindennek a pozitív oldalát :D

azért én kicsit aggódom, hogy puttttyin most arra hajazik, jegyezze meg jól a világ, ő a nagy úr... B)

én még csak-csak elleszek valahogy, de pl hugoméknál meg ott a kisgyerek... ;)

Link to comment
Megosztás:

Én árultam annó a bóótban...nagy baj nincs velük, de az extrém durvulásokat nem bírja annyira...volt amelyik megvetemedett a túlhevüléstől...de lehet másik sem bírta volna jobban...

Nekem mind a 4 ilyen az omegán most, nincs rá panasz.

Köszi srácok, már Ate lesz belőle, bár az lehet lyugatott lett volna(nem mintha annyit számítana)........

Link to comment
Megosztás:

végülis nézzük mindennek a pozitív oldalát :blush:

azért én kicsit aggódom, hogy puttttyin most arra hajazik, jegyezze meg jól a világ, ő a nagy úr... B)

én még csak-csak elleszek valahogy, de pl hugoméknál meg ott a kisgyerek... ;)

Majd jönnek az amcsik...azok úgy is beleugatnak mindenbe...majd jól lelövik az oroszokat... :D minusz 5 fölött meg már fűt a klíma is...szal addig kell kihúznunk...de pl most olyan olcsó a szállodában is a szoba, hogy megérné beköltözni... :lol: :) és ott hűt fűt a klíma... :P

Link to comment
Megosztás:

Majd jönnek az amcsik...azok úgy is beleugatnak mindenbe...majd jól lelövik az oroszokat... ;) minusz 5 fölött meg már fűt a klíma is...szal addig kell kihúznunk...de pl most olyan olcsó a szállodában is a szoba, hogy megérné beköltözni... :blush: :D és ott hűt fűt a klíma... :lol:

Az a baj, hogy a grúziai balhé, meg a gázai, meg a mianmari, meg az ugandai dolgozó lány messze van...az sok csököttnek el sem jut a tudatáig...de egy ilyen .us vs .ru meccsből elég nagy gáz lenne itt is B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.