Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

lementek az árak... ;)...az különben is még tavaly volt... :blush: :D

na ja! Másdolog , van itt klubon belül vagy kívül ... oylan ember akik rendszeresen játszanak nagyfiús játékot airsoft termékekkel akár passzióból, akár versenyszerűen?? B)

Link to comment
Megosztás:

na ja! Másdolog , van itt klubon belül vagy kívül ... oylan ember akik rendszeresen játszanak nagyfiús játékot airsoft termékekkel akár passzióból, akár versenyszerűen?? B)

Jaja, Patikusz nagyon nyomja szinte őrült, ruha, fegyver, és én is utána érdeklődtem a dolgoknak, mert venni akarok egy m4-t ;)

Remélem emlékszel még rá vele is bérlem a szervert.

Holnap hívj fel és megdumcsizzuk ha érekel valami Pötyi.

Link to comment
Megosztás:

Ők paintball-oznak.

Mi egy páran már ráálltunk a dologra, de nem akarok 100ért cuccot venni, ha csak évi 2-3 alaklommal használnám.

épp én is nézelődttem , de itt pakson relatíve páran kb 10-15 ember tolja komolyabban, épp jövőhéten megyünk ki meglesni egy ilyen játékot,,, egyik rendőrhaverral megdumáztuk hogy belevágunk , végül is a fegyver drága , de a vaterán ma épp néztem egy AK47-et meg egy M16-ot ami aksis volt AK47 20 volt az M16 meg 29000 1 szer használták őket mondjuk látszik is rajtuk... A ruha ami nekem kell pl 20 ból megvan protektorok taktikai mellény miegymás sisak ezek annyi ra nem drága pl rotektor ami ugyanolyan mint a US katonáké 1800 ft a motoros bótba B) Egy kézi beretta utánzatom van Cyma sport levegős pisztoly de majd meglátjuk mert mi azért nem 2 szer mennénk 1 évben nameg testmozgásnak sem rossz az ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaja, Patikusz nagyon nyomja szinte őrült, ruha, fegyver, és én is utána érdeklődtem a dolgoknak, mert venni akarok egy m4-t B)

Remélem emlékszel még rá vele is bérlem a szervert.

Holnap hívj fel és megdumcsizzuk ha érekel valami Pötyi.

Oké !!! na épp rád gondoltam veled már dumáltuk ezt ;)

Link to comment
Megosztás:

épp én is nézelődttem , de itt pakson relatíve páran kb 10-15 ember tolja komolyabban, épp jövőhéten megyünk ki meglesni egy ilyen játékot,,, egyik rendőrhaverral megdumáztuk hogy belevágunk , végül is a fegyver drága , de a vaterán ma épp néztem egy AK47-et meg egy M16-ot ami aksis volt AK47 20 volt az M16 meg 29000 1 szer használták őket mondjuk látszik is rajtuk... A ruha ami nekem kell pl 20 ból megvan protektorok taktikai mellény miegymás sisak ezek annyi ra nem drága pl rotektor ami ugyanolyan mint a US katonáké 1800 ft a motoros bótba B) Egy kézi beretta utánzatom van Cyma sport levegős pisztoly de majd meglátjuk mert mi azért nem 2 szer mennénk 1 évben nameg testmozgásnak sem rossz az ;)

A 1800Ft-s protektorról csak annyit, hogy Patikusz kétszer térdeltre és reccs. A ruházatban is van gagyi és jobb minőségű, csak az üres mellényst vette 36-é plusz kiegészítők és most csak a mellény 50 körül van, a többiről nem is beszélek. Csinált magának sniper álcaruhát is ami kegyetlen jól néz ki, szóval neki ez a hobbija és téleny nyáron nyomják, ugy hogy december elején is kint aludtak szabadba éccaka, fanatikus airsoftos.

Link to comment
Megosztás:

A 1800Ft-s protektorról csak annyit, hogy Patikusz kétszer térdeltre és reccs. A ruházatban is van gagyi és jobb minőségű, csak az üres mellényst vette 36-é plusz kiegészítők és most csak a mellény 50 körül van, a többiről nem is beszélek. Csinált magának sniper álcaruhát is ami kegyetlen jól néz ki, szóval neki ez a hobbija és téleny nyáron nyomják, ugy hogy december elején is kint aludtak szabadba éccaka, fanatikus airsoftos.

a nowar.hu-n nézelődttem! majd meglátjuk mert felmegyünk cuccért,,,neten iylet nemrendelek! Aztán meglássuk mennyi lessz a vége,,, ;) Mindenesetre ocsóbb lessz hosszútávon mit a havi cigarett! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.