Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

motoros is hogy megérdemli

szerinte elötte lévö miért volt folyamatosan középre huzodva

az összes motoros egy f@rok

http://www.break.com/index/stupid_driver_c...bike_crash.html

és idiota motorosbol van még jo sok

http://www.break.com/index/bad-place-to-show-off.html

Szerintem ugyan annyi barom autós is van...főleg sok olyan marha van,aki csak a gázt ismeri,a követési távolságot és a tükröt nem!

Link to comment
Megosztás:

motoros is hogy megérdemli

szerinte elötte lévö miért volt folyamatosan középre huzodva

az összes motoros egy f@rok

"http://www.break.com/index/stupid_driver_causes_bike_crash.html"]http://www.break.com/index/stupid_driver_c...bike_crash.html

ezt akárhogy nézem szerintem nem a motoros a hibás, ha megnézed az azutó ahogy indexelt már húzta is a kormányt. Tipikus ###### körül se néz , a mocis meg már elkezdte előzni őt.

Link to comment
Megosztás:

ezt akárhogy nézem szerintem nem a motoros a hibás, ha megnézed az azutó ahogy indexelt már húzta is a kormányt. Tipikus ###### körül se néz , a mocis meg már elkezdte előzni őt.

a motoros egy férfinemiszerv miért is volt a kocsi behuzodva és nézte az elözési pontot ... ????

én még jol meg is rugdostam volna a motorost ...

tipikus motoros vagyok én megyek elöször ... és miért is volt kamera a motoron ??

mert majd ö megmutatja mindenkinek ...

én sem elözök meg ugy egy kocsit hogy latom ö is elözni készül

mert baleset veszéjes és ez lehet a vége ...

mert neki derogált azt megvárni még a kocsi is megelözi amit akart ..

mert egy f@rok de ezt már mondtam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ezt akárhogy nézem szerintem nem a motoros a hibás, ha megnézed az azutó ahogy indexelt már húzta is a kormányt. Tipikus ###### körül se néz , a mocis meg már elkezdte előzni őt.

Ezt én is így látom,az autós is hibás,mert a tükröt nem használta.

Link to comment
Megosztás:

a motoros egy férfinemiszerv miért is volt a kocsi behuzodva és nézte az elözési pontot ... ????

én még jol meg is rugdostam volna a motorost ...

tipikus motoros vagyok én megyek elöször ... és miért is volt kamera a motoron ??

mert majd ö megmutatja mindenkinek ...

én sem elözök meg ugy egy kocsit hogy latom ö is elözni készül

mert baleset veszéjes és ez lehet a vége ...

mert neki derogált azt megvárni még a kocsi is megelözi amit akart ..

mert egy f@rok de ezt már mondtam :rolleyes:

hát szerintem nem ez lenne a véleményed ha mész valahol az autóddal, kijössz egy autó mögül, nyomsz egy gázt és a másik meg fogná és rádhúzná a kormányt majd azt mondaná "hisz én indexeltem hogy előzni akarok, csak egyből húztam is a kormányt"

Link to comment
Megosztás:

hát szerintem nem ez lenne a véleményed ha mész valahol az autóddal, kijössz egy autó mögül, nyomsz egy gázt és a másik meg fogná és rádhúzná a kormányt majd azt mondaná "hisz én indexeltem hogy előzni akarok, csak egyből húztam is a kormányt"

aki igy elkezdene egy elözést az egy barom

mikozben tisztan latszik hogy a masik is elözni készül .....

ennyi

a motoros indexelt ????

Link to comment
Megosztás:

aki igy elkezdene egy elözést az egy barom

mikozben tisztan latszik hogy a masik is elözni készül .....

ennyi

a motoros indexelt ????

értem mit mondasz de hijába akarok előzni én kiteszem az indexet, belenézek a tükörbe meg a holttérbe és csak utána előzök, nekem így tanították és ha valakit előzéskor felöklelek akkor a rendőr is így kéri számon rajtam.

Link to comment
Megosztás:

hát szerintem nem ez lenne a véleményed ha mész valahol az autóddal, kijössz egy autó mögül, nyomsz egy gázt és a másik meg fogná és rádhúzná a kormányt majd azt mondaná "hisz én indexeltem hogy előzni akarok, csak egyből húztam is a kormányt"

Nekem is így kellett háromsávosítani egyszer az utat :rolleyes:

De azért is befejeztem az előzést. A tükörben csak a porfelhőt láttam, amit nekem kellett felkavarnom, hogy elférjünk, meg, hogy villognak ezerrel... :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Volna egy pár kérdésem hozzátok.

1. Miben különbözik a GSi csomiajtója a sima csomiajtótól? (A szárny felfogatási pontjai kivűl).

2. GSi board computer beépithető a sima board computer helyére?

3. A C20NE motorkódja merre taláható? (ha valaki tudna képet adni azt megköszönném).

Köszi a válaszokat

Üdv

Jani

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Volna egy pár kérdésem hozzátok.

1. Miben különbözik a GSi csomiajtója a sima csomiajtótól? (A szárny felfogatási pontjai kivűl).

2. GSi board computer beépithető a sima board computer helyére?

3. A C20NE motorkódja merre taláható? (ha valaki tudna képet adni azt megköszönném).

Köszi a válaszokat

Üdv

Jani

1. elvileg más különbség nincs, tehát gond nélkül felszerekhető.

2. Beszerelhető, de ha van egy működő BC-d, akkor miért akarsz egyet, ami nem mér pontosan a Te motoroddal?

3. ha szembeállsz a motorral, akkor jobbra a leömlő mellett a blokk tetejébe van beütve. A hengerfej előtt. Újabb évjáratnál láttam már oylant, amelyiknél a váltó mellett, mint a C20XE-nél.

Link to comment
Megosztás:

1. elvileg más különbség nincs, tehát gond nélkül felszerekhető.

2. Beszerelhető, de ha van egy működő BC-d, akkor miért akarsz egyet, ami nem mér pontosan a Te motoroddal?

3. ha szembeállsz a motorral, akkor jobbra a leömlő mellett a blokk tetejébe van beütve. A hengerfej előtt. Újabb évjáratnál láttam már oylant, amelyiknél a váltó mellett, mint a C20XE-nél.

Rendben köszi!

Mert nekem sima BC-m van, ami nem számolja az átlagfogyit (stb), de a GSi-é viszont igen.

Köszi mégegyszer!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.