Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha ennyire komolyan veszik akkor 100-ból 70 autó minimum forgalmi nélkül marad. Pl ha jól emlékszem max neked kormány miatt lehet gáz, meg morci, hm?

Kormány, morci, felni, gumi, futómű, kipuff...

Minden, ami nem gyári illegális. Ha már váltógombot cserélsz be kellene jegyeztetni.

Ezzel nem is lenne probléma, ha reális áron, szopás nélkül lehetséges lenne.

Link to comment
Megosztás:

Kormány, morci, felni, gumi, futómű, kipuff...

Minden, ami nem gyári illegális. Ha már váltógombot cserélsz be kellene jegyeztetni.

Ezzel nem is lenne probléma, ha reális áron, szopás nélkül lehetséges lenne.

nem is a reális ár hanem a kivitelezhetösége mert nem lehet ..

nem jegyzik be sem a foliat sem a felnit sem semmi mast ... mert ######ok itthon én meg qrvara leszarom i legális és mi nem

egyszerfeljelentenek biztos beperelem öket hogy még csak a lehetöség sincs meg hogy legálisség tedd a kocsid

Link to comment
Megosztás:

nem is a reális ár hanem a kivitelezhetösége mert nem lehet ..

nem jegyzik be sem a foliat sem a felnit sem semmi mast ... mert ######ok itthon én meg qrvara leszarom i legális és mi nem

egyszerfeljelentenek biztos beperelem öket hogy még csak a lehetöség sincs meg hogy legálisség tedd a kocsid

Az a baj, hogy a lehetőség adott...csak szopacs végigjárni meg pénz...ezért azt mondják az emberek, hogy nem lehet...pedig de...csak nem annyi, hogy bebattyox és megmutatod, hogy hova pecsételjenek...

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy a lehetőség adott...csak szopacs végigjárni meg pénz...ezért azt mondják az emberek, hogy nem lehet...pedig de...csak nem annyi, hogy bebattyox és megmutatod, hogy hova pecsételjenek...

mondom hogy nem lehet .. én 2 dolgot szerettem volna be iratni

nem tették meg okmányirodában azért nem mert oda engedély kell

közlekedési felügyeletnél pedig azt mondtak erröl nem adnak papirt mert mert nem olyan atalakitas ...

be akartam iratni a foliát és a felnit ... egyikhez mubiz van a masikhoz meg tüvös papir

egyikröl sem adnak hivatalos atalakitasi engedélyt .... ez biztos ...........

Link to comment
Megosztás:

mondom hogy nem lehet .. én 2 dolgot szerettem volna be iratni

nem tették meg okmányirodában azért nem mert oda engedély kell

közlekedési felügyeletnél pedig azt mondtak erröl nem adnak papirt mert mert nem olyan atalakitas ...

be akartam iratni a foliát és a felnit ... egyikhez mubiz van a masikhoz meg tüvös papir

egyikröl sem adnak hivatalos atalakitasi engedélyt .... ez biztos ...........

A fólia feltételeit ismerjük...viszont a felnit bejegyzik...kell hozzá a tüvös papír, ennek hivatalos fordítása, egy felszerelőműhely nyilatkozata, hogy az úgy rendben van, és ők felrakták, és így már némi illetékért cserében be is jegyzik...lehet hogy még fognak kérni egy hivatalos mérlegelést (kb 500 HUF)...azt kb ennyi...szal szívacs nem mondom...de nem lehetetlen...

Link to comment
Megosztás:

A fólia feltételeit ismerjük...viszont a felnit bejegyzik...kell hozzá a tüvös papír, ennek hivatalos fordítása, egy felszerelőműhely nyilatkozata, hogy az úgy rendben van, és ők felrakták, és így már némi illetékért cserében be is jegyzik...lehet hogy még fognak kérni egy hivatalos mérlegelést (kb 500 HUF)...azt kb ennyi...szal szívacs nem mondom...de nem lehetetlen...

ha nem hiszed el amit nekem mondtak akkor ez van

nekem nem csinaltak meg és meg csak azt sem mondtak hogy kellene valami hogy megcsinaljak egyszerüen nem

Link to comment
Megosztás:

Ez nekem is feltűnt pár hónapja, ezért rá is kérdeztem a Zozonál.

Ez a Lalié volt, de asszem vagy az egész motort a tőle vette, vagy csak pár alkatrészt és így került hozzá a szelepfedél is.

De hogy Lali miért vette le a szelepfedelét a motorról mielőtt eladta...

Ezek az élet nagy kérdései! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.