Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

lVekihez akarok rendelni vízpumpát,de 2 féle van...bakker lehet ekkora különbség a 2 között??? tárcsa is kell,meg pofa...próbáltam hívni Vktr-t,de nem érem el....unixnál is nagyon jó kedvezménye van a cégnek,de a csörgös témát azért megnézném... :rolleyes:

A régebbit rendeld, amit motorszámig hoz. ami a 141 fogas szíjhoz való.

A másik nem jó, mert más a fogak mintája és az átmérő is.

Link to comment
Megosztás:

Vekihez akarok rendelni vízpumpát,de 2 féle van...bakker lehet ekkora különbség a 2 között??? tárcsa is kell,meg pofa...próbáltam hívni Vktr-t,de nem érem el....unixnál is nagyon jó kedvezménye van a cégnek,de a csörgös témát azért megnézném... :rolleyes:

Szabin van :)

Link to comment
Megosztás:

A régebbit rendeld, amit motorszámig hoz. ami a 141 fogas szíjhoz való.

A másik nem jó, mert más a fogak mintája és az átmérő is.

thx,Uhuhu-tól kértem motorszám alapján gyári cikkszámot 140el kezdődik ez a régebbi,ezekután már csak jót hoznak :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

És akkor mi van ha 3 hengerrel indul...utána már hasít rendesen nem??? :)

Amúgy mi sem tudtuk eldönteni a Vekinél, hogy 3 hengerrel indul e, vagy csak a nagy befecsiktől indul így... :rolleyes:

Az a baj hogy 3 hengerezik és emiatt, bár lehet semmi köze hozzá, míg nem indúl meg a hőfokvisszajelző addig rángat menet közben.

Link to comment
Megosztás:

na nekem ugyan ez volt a vectrán. alapjáratiról a szívósor aljára menő rövid gumicsőn volt egy apró kis szakadás. azt cserélve megoldódott.

olyanokat még nem néztem

Haveré is 3-hengerezett, amíg ki nem nyomta az égéstérből a vizet, ami a rossz tömítés miatt befolyt. :)

megnyugodtam aztem lehet vmi baja is :rolleyes: :)

277 Le 1800r/min-nél, kemény

Link to comment
Megosztás:

A régebbit rendeld, amit motorszámig hoz. ami a 141 fogas szíjhoz való.

A másik nem jó, mert más a fogak mintája és az átmérő is.

T. Demjén Úr,

Róbert szeretne arról is érdeklődni, hogy állítólag van egy olyan vízcső a Vekijének a mocijának a hátuljánál, ami nem gumi, hanem ilyen áttetsző, éshogy amit már nem lehet rendelni. Éshogy állítólag ilyen az NE-n is van éshogy a kettő kompatibilis-e.

Megtisztelő válaszára várva

Róbert nevében

Én.

Link to comment
Megosztás:

T. Demjén Úr,

Róbert szeretne arról is érdeklődni, hogy állítólag van egy olyan vízcső a Vekijének a mocijának a hátuljánál, ami nem gumi, hanem ilyen áttetsző, éshogy amit már nem lehet rendelni. Éshogy állítólag ilyen az NE-n is van éshogy a kettő kompatibilis-e.

Megtisztelő válaszára várva

Róbert nevében

Én.

Áttetsző vízcső? :rolleyes: :)

Nem lehetne valami képet csinálni arról, mert eddig szerintem még nem találkoztam olyannal.

Egyébként lehet van olyanom, csak épp eredetiben és nem locsolócsőben. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.