Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

pl redi ezért nem fekszik éppen a gsi alatt :rolleyes: :) :)

:) :D :D

Nem igazán van időm írni de nem csak kérdezni szeretnék feljárni, csak már kifogytunk az 5letekből Dinyvel hogy miért ugrál az alapjárat,le is áll gáz nélkül 3 hengerezik hidegindításnál (15-20mp.-ig) aztán beindul a 4-ik henger is, de akkor meg magas(1000-1200) de egyenletes az alapjárat.....

Gyertyák kicserélve gyujtókábel kicserélve compu kicserélve, még légtömegmérőt nem próbáltuk....

jó kis direktszürő bekavarhat????

Köszi előre is minden választ

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: :) :)

Nem igazán van időm írni de nem csak kérdezni szeretnék feljárni, csak már kifogytunk az 5letekből Dinyvel hogy miért ugrál az alapjárat,le is áll gáz nélkül 3 hengerezik hidegindításnál (15-20mp.-ig) aztán beindul a 4-ik henger is, de akkor meg magas(1000-1200) de egyenletes az alapjárat.....

Gyertyák kicserélve gyujtókábel kicserélve compu kicserélve, még légtömegmérőt nem próbáltuk....

jó kis direktszürő bekavarhat????

Köszi előre is minden választ

Valahol nem szívhat fals levegőt? ugyanígy magas alapjárata volt havernak is egy repedt cső miatt a légtömegmérő és a kupak között. a 3-hengeres indítás nekem megoldódott elosztó és rotor cserével, havernak csak hengerfejtömítéscserével.

Nem eszi a vizet?

Link to comment
Megosztás:

Valahol nem szívhat fals levegőt? ugyanígy magas alapjárata volt havernak is egy repedt cső miatt a légtömegmérő és a kupak között. a 3-hengeres indítás nekem megoldódott elosztó és rotor cserével, havernak csak hengerfejtömítéscserével.

Nem eszi a vizet?

falsot nem hiszem h szív de azért megnézem vmikor, hf tömítéscserétől előre félek, víz minimálisan fogyik, Kadett :) ........

Köszönöm :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

MokkaszínűZoli, Demó nekem aszonta erre hogy pillangószeleppoti, mivel az alapjárati motorom szerinte zsear amire én először gondoltam

Amúgy kicsit zagyva amit leirtál. Most egyenletes és magas, vagy egyenetlen az alapjárat?

hidegen(első 15-20mp)ugrál, le is áll, aztán ha gázt adok akkor nem, majd beáll normálisra és ha bemelegszik akkor lesz 1200 körül.....

Link to comment
Megosztás:

hidegen(első 15-20mp)ugrál, le is áll, aztán ha gázt adok akkor nem, majd beáll normálisra és ha bemelegszik akkor lesz 1200 körül.....

na nekem ugyan ez volt a vectrán. alapjáratiról a szívósor aljára menő rövid gumicsőn volt egy apró kis szakadás. azt cserélve megoldódott.

Link to comment
Megosztás:

Józsi Astrája is háromhengerezik hidegen kb ugyanígy. Már azóta moci csere is volt mégis csinálja, minden cső ki lett cserélve, pillangószelepház tisztítás majd csere sem oldotta meg. Muha Csabi azt mondta nekem lehet hogy trafó vagy AC, trafó lett cserélve de hiba megmaradt. Már csak AC, computer vagy a c18xe-ről c20xe-re kábelezéssel lehet valami. Elég idegesítő ennyi szopás után még mindíg nem oldódott meg a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Persze már vannak...mammerek és papperek... :) 3-tól 5-ig lesz fadíszítés, ha nem akarsz lemaradni róla... :) :)

lesz pia,minden??? kiveszek egy fél nap szabit.... :D

Vekihez akarok rendelni vízpumpát,de 2 féle van...bakker lehet ekkora különbség a 2 között??? tárcsa is kell,meg pofa...próbáltam hívni Vktr-t,de nem érem el....unixnál is nagyon jó kedvezménye van a cégnek,de a csörgös témát azért megnézném... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.