Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

No igen....kellemes meghívó a leendő vevők számára :rolleyes:

"MI AZ OKA? NINCS PÉNZ VAGY IGÉNY ERRE AZ AUTÓRA!?" én csak ennyit látok köcsögözést nemolvastam sehol ebben a hírdetésben! Ha most gyors eltudnám adni az astrát amennyiért gondolom, akkor elhoznám az 100% a képek magukért beszélnek illtve BW-n látam az autót! :) nekem kőőne!!

Link to comment
Megosztás:

"MI AZ OKA? NINCS PÉNZ VAGY IGÉNY ERRE AZ AUTÓRA!?" én csak ennyit látok köcsögözést nemolvastam sehol ebben a hírdetésben! Ha most gyors eltudnám adni az astrát amennyiért gondolom, akkor elhoznám az 100% a képek magukért beszélnek illtve BW-n látam az autót! :) nekem kőőne!!

Lantos úr kicsit színezte a dolgot mondjuk, de esik nehezemre igazat adni neki :rolleyes:

Mondjuk a full nagybetű szöveg sem szimpi számomra.

Link to comment
Megosztás:

Lantos úr kicsit színezte a dolgot mondjuk, de esik nehezemre igazat adni neki :rolleyes:

Mondjuk a full nagybetű szöveg sem szimpi számomra.

Jaaa hogy ja én azthittem szószerint idézett , nemtom amennyi fostaligát árulnak valahol megértem a srácot :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.