Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát nyilván nem fogják leírni, meg elmondani a tv-ben, hogy mi a lényege a szponzorpénzeknek, az oda vissza számlázásoknak, a visszaadott pénzek hogy mennek jobbról balra meg vissza...ez az egész egy hatalmas business a számlázás meg pénzcsinálás körül...

Ettől függetlenül van reklám...de ki a ló######t érdekel, hogy mi van az autóra írva...

Ne keverjük össze a gyári csapatot és a magyar helyzetet :rolleyes:

Ez két külön dolog, ami homlokegyenest eltér egymástól :)

Link to comment
Megosztás:

Előttem van ahogy az autópályán egyik kamion előzi a másikat 2 km-en keresztül :D :)

Háát kb. :) Amúgy meg gyenyóóóó :D

Albert: már amikor kezdtél mögöttem felzárkózni, néztem, hogy, hmm... ez mintha egy asztra fényszóró lenne.. már majdnem mondtam is barátnémnak.. de mostanság párszor beégtem, így csöndben maradtam.. aztán amikor mögöttem voltál egyre jobban úgy éreztem.. sőőt vhogy, úgy hogy ez talán egy GSI..

Aztán mikor el"suhantál" a külsőben, láttam, hogy az.. :D később meg,hogy te.. :D

Nekem meg asszem le kell majd kapnom valamikor a bal ajtókárpitomat, mert ma kivettem a "térképzsebből" a térképet, és csupa víz volt.. :)

Néztem, a fekete "plüss" anyag legallul vizes volt.

Azthittem valami kiömlött, de nem volt semmi a zsebben, viszont a kocsi jobbra dőlt..

Gondolom el van szakadva a fólia az ajtóban, és ami befolyt víz az ablak mellett(mondjuk a guminak gondolom tömítenie kellene), az csoroghatott oda..

Igaz, eddig nem tünt fel.. ennyire nem volt vizes soha (vagy csak nem vettem észre) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azthittem valami kiömlött, de nem volt semmi a zsebben, viszont a kocsi jobbra dőlt..

Gondolom el van szakadva a fólia az ajtóban, és ami befolyt víz az ablak mellett(mondjuk a guminak gondolom tömítenie kellene), az csoroghatott oda..

Igaz, eddig nem tünt fel.. ennyire nem volt vizes soha (vagy csak nem vettem észre) :rolleyes:

Egyik ajtómon sincs fólia mégsem vizes soha arra semmi

Link to comment
Megosztás:

Háát kb. :) Amúgy meg gyenyóóóó :D

Albert: már amikor kezdtél mögöttem felzárkózni, néztem, hogy, hmm... ez mintha egy asztra fényszóró lenne.. már majdnem mondtam is barátnémnak.. de mostanság párszor beégtem, így csöndben maradtam.. aztán amikor mögöttem voltál egyre jobban úgy éreztem.. sőőt vhogy, úgy hogy ez talán egy GSI..

Aztán mikor el"suhantál" a külsőben, láttam, hogy az.. :) később meg,hogy te.. :D

Nekem meg asszem le kell majd kapnom valamikor a bal ajtókárpitomat, mert ma kivettem a "térképzsebből" a térképet, és csupa víz volt.. :)

Néztem, a fekete "plüss" anyag legallul vizes volt.

Azthittem valami kiömlött, de nem volt semmi a zsebben, viszont a kocsi jobbra dőlt..

Gondolom el van szakadva a fólia az ajtóban, és ami befolyt víz az ablak mellett(mondjuk a guminak gondolom tömítenie kellene), az csoroghatott oda..

Igaz, eddig nem tünt fel.. ennyire nem volt vizes soha (vagy csak nem vettem észre) :rolleyes:

Laci4!

Nekem nincs fólia és mégsem ázik be a térképtartó. Nem lehet, hogy az ablak maradt nyitva résnyire?

Amúgy még a tükörnél érzékeny a beázásra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.