Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ááá nekem arra nem telik :)

Megtaláltam a dobot, köszi szépen!

Elmarad a kipufogófelrakás, mert a Gabinak nincs túl sok ideje, 8-kor meg semmi kedvem nekiállni.

Csikkes is hívott, hogy kellene a Cali. Csak nincsen olyan vízcső, ami kellene hozzá. :rolleyes:

Mert ugye megint elrpredt neki egy. :)

Link to comment
Megosztás:

""Az üzleti környezet drámaian megváltozott a gazdasági világválság miatt - indokolta a lépést Mori Ikuo, a cég főigazgatója, hozzátéve, hogy a Subaru márka erősítésére optimalizálni akarják a meglévő forrásokat."

Ez is a bullshit generátorral készült, mert az egész Subaru arculatnak mond vele ellent. A Subaru igaz, hogy évek óta labdába sem rúg a rallyban, de ezzel szereztek maguknak nevet, teremtettek image-et, adnak el vele mindent még a terepjárónak hazudott autókat is. Ki venne egyébként benzines turbómotorral terepjárót :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

""Az üzleti környezet drámaian megváltozott a gazdasági világválság miatt - indokolta a lépést Mori Ikuo, a cég főigazgatója, hozzátéve, hogy a Subaru márka erősítésére optimalizálni akarják a meglévő forrásokat."

Ez is a bullshit generátorral készült, mert az egész Subaru arculatnak mond vele ellent. A Subaru igaz, hogy évek óta labdába sem rúg a rallyban, de ezzel szereztek maguknak nevet, teremtettek image-et, adnak el vele mindent még a terepjárónak hazudott autókat is. Ki venne egyébként benzines turbómotorral terepjárót :rolleyes: :)

hat sajna nincs igazad ugyanis jelenleg nem ér annyit az a rekmlám mint amit a rally elvisz ... vagyis deficites .. ennyi ...

és ugyan ez igaz a Fordra is de ott még nagyobb gebasz van mint a Subarunal ...

Link to comment
Megosztás:

Pedig milyen könnyű is lenne ez így... :)

Jajtényleg... Tom, hazaértél már? :rolleyes: :)

( kipufogódobról fénykép... tudod... :D :D )

Igen, már lefényképeztem, most a feltöltés és a linkelés stádium van. :)

Igyekszem tényleg és bocsánat, csak szopó van meló ügyben... :S

.

Link to comment
Megosztás:

hat sajna nincs igazad ugyanis jelenleg nem ér annyit az a rekmlám mint amit a rally elvisz ... vagyis deficites .. ennyi ...

és ugyan ez igaz a Fordra is de ott még nagyobb gebasz van mint a Subarunal ...

Most nem, mert most minden fillér számít(hat)....de a Subaru arculatát mi adta? Az, hogy a kék rettenettel ott csapattak keresztben vaskos bububuzás közben mindenhol :rolleyes:

Ezután milesz? Mivel fognak marketingelni? :)

Egyébként több helyről hallottam, hogy pont a válság miatt megugrott a marketinges költségvetés, mert jobban kell reklámozni magukat a cégeknek.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként több helyről hallottam, hogy pont a válság miatt megugrott a marketinges költségvetés, mert jobban kell reklámozni magukat a cégeknek.

Mindenki másképp csinálja, és ez is egy út. A marketingesek szerint jó, dehát szerintünk pont az informatikára kellene költeni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

volt a discoveryn egy szép ki surozat a subarurol ... és a rally versenyzéséröl

6-7 részes töltsd le és nézd meg ...

arrol szol csak és semmi masrol

Hát nyilván nem fogják leírni, meg elmondani a tv-ben, hogy mi a lényege a szponzorpénzeknek, az oda vissza számlázásoknak, a visszaadott pénzek hogy mennek jobbról balra meg vissza...ez az egész egy hatalmas business a számlázás meg pénzcsinálás körül...

Ettől függetlenül van reklám...de ki a lót érdekel, hogy mi van az autóra írva...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.