Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lacee, megakadtam azon,hogy gagyi 100 e ft-os zene..., 200 bőr, 50 angel eyes. Ez 350. Nekem senki ne mondja, hogy ennyi pénzből nem lehet egy patent műszaki állapotú gsi-t csinálni. Nekem nincs 100-e-s zene a kocsimban, se bőr,stb, de sosem lóg rajta semmi, nem veszek bele kínai ac.t, stb. Szal akkor sztem,meg itt sokak szerint inkább kazettás CD 300, plüssel, meg gyári lámpákkal, de reggel tuti induljon be a gép. Na ezé monnyák, hogy te vagy a hülye...éééérted? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Lacee, megakadtam azon,hogy gagyi 100 e ft-os zene..., 200 bőr, 50 angel eyes. Ez 350. Nekem senki ne mondja, hogy ennyi pénzből nem lehet egy patent műszaki állapotú gsi-t csinálni. Nekem nincs 100-e-s zene a kocsimban, se bőr,stb, de sosem lóg rajta semmi, nem veszek bele kínai ac.t, stb. Szal akkor sztem,meg itt sokak szerint inkább kazettás CD 300, plüssel, meg gyári lámpákkal, de reggel tuti induljon be a gép. Na ezé monnyák, hogy te vagy a hülye...éééérted? :)

AMEN. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki annak a számnak a címét, amiben egy fószer szaxizik??? :) a háttérben meg valami dj zenél...most inkább nem éneklem...valami régi nótának a feldolgozása...de nem találom sehol...mostanában megy a rádiókban is...csak soha nem mondják a címét... :rolleyes:

laurent garnier - man with a red face

Egyébként meg kb 3-4 éves zene, amikor kijött valamiért nem figyeltek rá annyira....de most tényleg kicsit felkapta a mainstream vonal

de laurent garnier-tol a crispy bacon a legjobb... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Sosem értettem miért vagyok én mindig a hülye...

az hogy ma így parkoltam egyértelműen az én hibám senki sem állít mást.

az hogy az egész leszakadt és nem csak a koptató azt nem tudom be saját magamnak.

ezekszerint akkor mégis én tettem mindent tönkre rajta és csak kifogásokat keresek.

hát jó...veszekedni nem fogok azt minek, de hogy az ellenkezőjét csinálnám mindennek... o.O

Csaba, beszámíttatnám akár... de amíg nem rendeződtek vele a dolgok addig csak töprenghetek ezen.

az hogy a kocsid megbizhatatlan csak te tehetsz rola

olyan nincs hogy egy hibat nem lehet megtalálni

de te inkabb egy full belsöt csinaltattal a kocsidnak

teljesen tipikus bologatos kutyas szörmebelsös hozza allas .. :rolleyes:

már bocs de én elöbb veszek meg egy olyan kocsit amiben a motorvan rendben tartva mint az üllések

és a te altalad belinket 550e ft os gsi lehet jobb vétel mint a tied ... nem kell elszalni attol hogy de jol néz ki a belseje ..

csak épp a technika fogja cserben hagyni ...

az én kocsimra jelen pillanatban valahol 4-5milla közt ellocsoltam már pinzt 2003 ota ...

és én magam nem adnék többet érte ha meg kéne vennem mint 700-800e ft bár ehez hozza jarul szegény kicsit lelvolt hanyagolva "Meghát az a DINI féle tetökárpit is emelne rajta vagy 150e ft-ot"

szoval én csak nézegettem az autod törzsfejlödését a teljse lepusztulásig

és hidd el Coupe nak teljesen igaza van a jelen helyzetért magadon kivül nem okolhatsz senkit....

ennyi

Link to comment
Megosztás:

Lacee én rájöttem mi a baj körülötted, az Opel klub szelleme jár körülötted és csinálja a bajt, mert mióta ismerlek nem fizetted be az a szaros 5000Ft-ot :D tudom előtte biztos voltál tag meg ilyenek, de akkor is :) Én 3 hétig feketedtem be és tegnap előtt ketté tört a hátsódobom előtt 10 centivel a cső :) pedig nem ütöttem le, legalábbis nem vettem észre, tegnap el is mentem Janóhoz és gariba meg is oldotta, hazajöttem el is utaltam a piizt :D

Viccet félretéve, én lehet megveszem tőled azt a vasat, már csak azért is mert jó az a kocsi és nagyon jól működne nálam, már csak az asszonyt kéne meggyőznöm :rolleyes: persze ha megtudunk egyezni, tegnap megemlítettem Reginának, nem vágott nyakon úgy hogy van esély rá :D Piroska lenne az asszonyé, az meg az enyém :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.