Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

tudja hogy nem tökéletes de több pénz áll benne mint a legtöbb társában ( nem a klubbosokra gondolok )

azt is mondtam neki hogy számoljon vele hogy egy GSI-n mindig tönkre megy valami ez általános.

Azt mondta ezzel tisztában van majd vigyáz rá.

aztán lehet olvassa a fórumot is... de nem érdekel igazából, jobbat nem talál nagyon szerintem... még így sem.

korrekt :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

3-400.000 -et nem kell engednem e miatt az árából.

De amennyit akar annyit engedek neki csak vinné már.

amúgy egy műanyagos összekaszálja 10-20ból.

Nem emiatt kellene engedni az árból hanem amiatt, hogy végre vigye már és ne azon cidrizz mikor lesz megint valami. Inkább vigye akár tréleren a ház elöl....

de lehet haver is megcsinálja olcsóbban nem is ez zavar hanem hogy ezzel mindig van valami

Remélem nem azok a "haverok" akik eddig semmilyen gondban nem tudtak normálisan segíteni.....

Link to comment
Megosztás:

Nem emiatt kellene engedni az árból hanem amiatt, hogy végre vigye már és ne azon cidrizz mikor lesz megint valami. Inkább vigye akár tréleren a ház elöl....

igaza van redinek, sajnos ahogy érezhető a hangodból eléggé beleuntál, "leszarod", vagyis ez "jön át" amikor beszélsz róla... és így az állapota már csak tovább fog romlani.... És mint látjuk a gsi piac nem igazán pörög.. jó ha 1-2 autót megvesznek... ha viszik vigyék.. de úgyis te döntesz :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

patyi sem tudott csodát művelni vele és csaba szerelője sem, ideig óráig tartottak ezek a dolgok is, haverok sokat szereltek rajta és sokat rendbe is tettek más kérdés hogy valami sza*rja mindig kijött és nyilván ők sem 'GSI szerleők' ... mintha ilyen létezne...

azért a lököst csak feltudja rakni haverom is ... asszem a fógelfingersinger Hondás srác Tnuer shopjában melózott műanyagosként... majd valahogy helyre rázza.

a tréleres dolog lenne a legjobb :F

de baszki 600ra vigyem le és minden extra szarsággal együtt adjam el... adhatnám akkor 600ért lámpa,felni,bőr,stb nélkül is... de ezeknek a kiépítésével is tele lenne a tököm már.

igaza van redinek, sajnos ahogy érezhető a hangodból eléggé beleuntál, "leszarod", vagyis ez "jön át" amikor beszélsz róla... és így az állapota már csak tovább fog romlani.... És mint látjuk a gsi piac nem igazán pörög.. jó ha 1-2 autót megvesznek... ha viszik vigyék.. de úgyis te döntesz :rolleyes:
Link to comment
Megosztás:

patyi sem tudott csodát művelni vele és csaba szerelője sem, ideig óráig tartottak ezek a dolgok is, haverok sokat szereltek rajta és sokat rendbe is tettek más kérdés hogy valami sza*rja mindig kijött és nyilván ők sem 'GSI szerleők' ... mintha ilyen létezne...

azért a lököst csak feltudja rakni haverom is ... asszem a fógelfingersinger Hondás srác Tnuer shopjában melózott műanyagosként... majd valahogy helyre rázza.

a tréleres dolog lenne a legjobb :F

de baszki 600ra vigyem le és minden extra szarsággal együtt adjam el... adhatnám akkor 600ért lámpa,felni,bőr,stb nélkül is... de ezeknek a kiépítésével is tele lenne a tököm már.

Őszinte leszek veled...Jó nagy szerencséd van azzal hogy egyáltalán van aki megvenné a kocsidat(nem kevés pénzért,mert véleményem szerint max 600e ér,és nem többet)....és lehet téged sajnálni,mert lehet szerencsétlen vagy...De soniquenak maximálisan igaza van.....A bajok feléről Te tehetsz..... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Egy kis fennakadás,nem szedi szét ennyire,ha rendesen fel van rakva....Szerintem :) :rolleyes:

Igazad van,mindkét autóm lökösét akasztottam már meg,de egyik sem szakadt le.Ahhoz elég durván fel kell ültetni és durván kell leállni,másrészt ha látom,hogy magas a szegély,meg sem próbálok közel állni hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Igen Laci ez a remekmű... még friss ropogós a kép.

Coupe, lehet hogy én tehetek a feléről ( bár kétlem hogy miattam mentek szét a hidrotőkék, állt be az olajpumpa, halt meg az AC, az ablaktörlőmotor, a kormánymű, a sebváltó...had ne soroljam ) de azt visszautasítom hogy az ehhez hasonló szarkupacokhoz illesszem az autóm árát.

tudom hogy nem ér 600e + 2 milliót közel sem! de mint az ábra is mutatja lenne aki megvenné 900ért ... vihetem lejjebb az árát persze de hirdettem olcsóbban is és akkor sem akarták elvinni még fekete GYÁRI bőrrel sem...

amúgy ki be bas*zott lassan tolattam le a padkáról és minden helyen fel volt fogatva a lökös...mégis leszakadt...

Link to comment
Megosztás:

lefotózom majd a szegélyt. nem volt magas, azóta sem nőtt meg.

leejtős a parkoló, max amiatt ért le. de alig volt hangja.

alig parkolok orral pont az ilyenek miatt , ma meg pont megszopatott

Igazad van,mindkét autóm lökösét akasztottam már meg,de egyik sem szakadt le.Ahhoz elég durván fel kell ültetni és durván kell leállni,másrészt ha látom,hogy magas a szegély,meg sem próbálok közel állni hozzá.
Link to comment
Megosztás:

Igen Laci ez a remekmű... még friss ropogós a kép.

Coupe, lehet hogy én tehetek a feléről ( bár kétlem hogy miattam mentek szét a hidrotőkék, állt be az olajpumpa, halt meg az AC, az ablaktörlőmotor, a kormánymű, a sebváltó...had ne soroljam ) de azt visszautasítom hogy az ehhez hasonló szarkupacokhoz illesszem az autóm árát.

tudom hogy nem ér 600e + 2 milliót közel sem! de mint az ábra is mutatja lenne aki megvenné 900ért ... vihetem lejjebb az árát persze de hirdettem olcsóbban is és akkor sem akarták elvinni még fekete GYÁRI bőrrel sem...

amúgy ki be bas*zott lassan tolattam le a padkáról és minden helyen fel volt fogatva a lökös...mégis leszakadt...

Csak ami mostanában volt......Szerencse hogy sima vízzel 3 hetes állás után nem fagyott meg benne a víz,pedig a kocsimba az IceTea megfagyott......

Az hogy benzin nélkül áll,és még el is akarsz vele indulni,ahhoz inkább nem is fűzök semmit.....Jó esetben negyednél megyek tankolni,pedig nincs fél éves a tankom......

A lökös nem 2 helyen van felfogatva hanem 6 csavarral,és a vashoz,meg legalább 12vel...Ha az jól oda van rakva,és nem szarok a lökös fülei akkor annak nem szabad lejönni......És hidd el nekem hogy semmi különbség nincs a hirdetett GSi-k és a tied között.....Az hogy van rajta egy alufelni,meg egy saját ízlésre kialakított bőr belső,meg egy angel eyes(ami már szinte mindegyikbe van)ettől még nem ér többet........Max neked....Jó esetben az enyém ér max 900e forintot :rolleyes: És nekem nem 2.6ba van :)

Ha 20e ért csinálják meg baráti áron,akkor inkább dobk ki....Én a Te helyedben így ahogy max oda adnám 750ért,és jöjjön érte.....Vigye el úgy ahogy tudja.......Mert Te nem javítasz az állapoton hanem rontasz.........Biztos hogy szerencsétlen is vagy,de a dolgok alakulásában neked is elég nagy szereped van........

ui:Ha szerencséd van akkor nem talál ide a srác,és nem fogja vissza vinni az autót,hogy a fejedre húzza........

Link to comment
Megosztás:

töltöttem be fagyállót, írtam is asszem...

benzint is írtam; sokszor tankoltam bele hasonlóan és sosem volt semmi baja, 4-5 litert fel kell hogy vegyen boldogan. nemde?!

a lököst Csoki műanyagoztatta össze a vassal régebben még, jól szolgált eddig pedig volt leszedve nem 1x... márciusban utoljára mikor a bőrt cseréltem. akkor is jól fel lett rakva... passzolom a kérdést.

rendben érjen akkor a 200e ft-os bőr 100at, érjen az 50e-es angel 20at, a ritka és működő elektromos tető-hátsó ablaktörlő motor 20at, a létező és működő ködlámpa 10et, a nem rohadó kasztni nullát ( ?! ) a felni és gumi mondjuk 50-et együtt, az új gátlók 50 helyett 20at, a kuplung szett 70 helyett 30at, nincs értelme sorolni meg nyilván ezek olyan árak amik mindenkinek relatívak és nem meghatározhatóak de könyörgöm miért érne ez az autó ugyanannyit mint azok a hulladékok amikben 30e km alatt nem cseréltek olajat 127x átfordult a km órájuk, lóg a futóművük, rohadnak mindenütt, alvázvédőt sosem láttak katalizátort hírből ismerik csak, hörögnek a kipufogóik 110 db -en ... stb

tudom hogy nem tökéletes ez sem de akkor fölöslegesen törődtem vele eddig ?! és ugyanannyit értem volna vele mintha mindennap letiltattam volna hidegen vagy épp nem cseréltem volna benne olajat vagy alkatrészeket... ?!

olvashatja a srác a fórumot nyugodtan, mondtam hogy nem zsákba macskát adok neki, megkapja az összes csergős számlát is aztán jöhet reklamálni hogy hú ennél sokkal jobb állapotú autók vannak...

nem muszáj megvennie sem, csak akkor nekem kell rendbe raknom és már nincs miből és értelmét sem látom...

Csak ami mostanában volt......Szerencse hogy sima vízzel 3 hetes állás után nem fagyott meg benne a víz,pedig a kocsimba az IceTea megfagyott......

Az hogy benzin nélkül áll,és még el is akarsz vele indulni,ahhoz inkább nem is fűzök semmit.....Jó esetben negyednél megyek tankolni,pedig nincs fél éves a tankom......

A lökös nem 2 helyen van felfogatva hanem 6 csavarral,és a vashoz,meg legalább 12vel...Ha az jól oda van rakva,és nem szarok a lökös fülei akkor annak nem szabad lejönni......És hidd el nekem hogy semmi különbség nincs a hirdetett GSi-k és a tied között.....Az hogy van rajta egy alufelni,meg egy saját ízlésre kialakított bőr belső,meg egy angel eyes(ami már szinte mindegyikbe van)ettől még nem ér többet........Max neked....Jó esetben az enyém ér max 900e forintot :rolleyes: És nekem nem 2.6ba van :)

Ha 20e ért csinálják meg baráti áron,akkor inkább dobk ki....Én a Te helyedben így ahogy max oda adnám 750ért,és jöjjön érte.....Vigye el úgy ahogy tudja.......Mert Te nem javítasz az állapoton hanem rontasz.........Biztos hogy szerencsétlen is vagy,de a dolgok alakulásában neked is elég nagy szereped van........

ui:Ha szerencséd van akkor nem talál ide a srác,és nem fogja vissza vinni az autót,hogy a fejedre húzza........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.