Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

megtaláltam az F astra VHS-t amin bemutatják az autó használatát...még 93ban adták az új astrához :)

nem tudná valaki bedigitalizálni ?

jah és egy szép piros Gsi-t nyúznak az elején

Az az amelyikben ilyen isszonyat proli zöld zakóban áll a figura és mutogatják neki hogyan kell első izzót cserélni? :rolleyes: :)

Az nekem is megvan, valami műbőr borításos tokban

Link to comment
Megosztás:

Az az amelyikben ilyen isszonyat proli zöld zakóban áll a figura és mutogatják neki hogyan kell első izzót cserélni? :rolleyes: :)

Az nekem is megvan, valami műbőr borításos tokban

fekete "műbőrszerű" tok opel astra felirattal...beszélnek az opelről az astra gyártásáról fejelsztéséről....utána asszem egy szemüveges nőnek mutogatnak egy bordó 5 ajtós Fastrát...az első lépés az volt h tegye be a kulcsot a zárba majd fordítsa balra :)

Boldog Születésnapot Xmen :)

Link to comment
Megosztás:

Először is megemeled, kerék le esetleg tárcsa (ha nem veszed le akkor a szerelőlyukon csavarhúzóval állítasz a ricnin, ez elég genyó munka). Annyit állítasz mindkettőn hogy gyengén súrlódva elforogjon a tárcsa, kézzel ráhúzhatsz a húzókarra, hogy fog e?

Aztán alul a 8mm-s anyával állítasz addig míg 3.-4. kattanásra jó keményen fog, ha raccsolni szeretnél akkor max. 1 kattanás :)

Remélem érthető, én így szoktam, de nekem is rá kéne állítani, mert nyúlt a bowden.

Köszi a segitséget, holnap szerelem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.