Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerdán viszem Patyihoz a verdát...

Olajcserebere, osztoműolajcsere....difiben érdemes cserélni ezeknél??? :rolleyes:

Holnap lefújócsere, meg ha tok venni vákumcsöveket, akkor kicserélem azt is...zsíííííííír...lehet szerelni... :)

Szeát hogy áll?

Link to comment
Megosztás:

Szerdán viszem Patyihoz a verdát...

Olajcserebere, osztoműolajcsere....difiben érdemes cserélni ezeknél??? :rolleyes:

Holnap lefújócsere, meg ha tok venni vákumcsöveket, akkor kicserélem azt is...zsíííííííír...lehet szerelni... :)

fúúú,de hiányzott már mi??? asszem jövök én is.....:D :) jó ######a hideg is van,király! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Gsi-nél hol kell állítani a kéziféket? Köszi

:rolleyes:

Először is megemeled, kerék le esetleg tárcsa (ha nem veszed le akkor a szerelőlyukon csavarhúzóval állítasz a ricnin, ez elég genyó munka). Annyit állítasz mindkettőn hogy gyengén súrlódva elforogjon a tárcsa, kézzel ráhúzhatsz a húzókarra, hogy fog e?

Aztán alul a 8mm-s anyával állítasz addig míg 3.-4. kattanásra jó keményen fog, ha raccsolni szeretnél akkor max. 1 kattanás :)

Remélem érthető, én így szoktam, de nekem is rá kéne állítani, mert nyúlt a bowden.

Link to comment
Megosztás:

Először is megemeled, kerék le esetleg tárcsa (ha nem veszed le akkor a szerelőlyukon csavarhúzóval állítasz a ricnin, ez elég genyó munka). Annyit állítasz mindkettőn hogy gyengén súrlódva elforogjon a tárcsa, kézzel ráhúzhatsz a húzókarra, hogy fog e?

Aztán alul a 8mm-s anyával állítasz addig míg 3.-4. kattanásra jó keményen fog, ha raccsolni szeretnél akkor max. 1 kattanás :)

Remélem érthető, én így szoktam, de nekem is rá kéne állítani, mert nyúlt a bowden.

nálam konkrétan az van, hogy felemelem merőlegesbe és visszaesik félútig :)

fogni meg semmit nem fog :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ki volt írva hogy 18 év alattiaknak és ittas egyéneknek nem adnak el alkoholt.

Megnéztem a dzsémszbondot. Nekem teccett, kivéve hogy az elején a kaki alfa utolérte az astonmartint. Azok a képsorok Gardán készültek, mi is voltunk ott nagyn szép hely.

Perszeeeeeeheeeee, meg az, hogy "ma iskolatej akció" :rolleyes: :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

megtaláltam az F astra VHS-t amin bemutatják az autó használatát...még 93ban adták az új astrához :rolleyes:

nem tudná valaki bedigitalizálni ?

jah és egy szép piros Gsi-t nyúznak az elején

Arra Én is kíváncsi lennék, szal ha valakinek sikerül majd ossza má meg. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.