Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jó, hogy szóltál! :P

Jaaaaaaa :lol: Móni is morgott mert ki kellett jönnie a műhelybe, ugyanis nem vettem fel a telefont. mert hát ugye nem is volt nálam a teló :lol: Otthon valahogy kicsúszott a zsebemből, mutti találta meg. Amúgy elugrok majd holnap, rá kellene dugni a gépre az omegát, TC ugyanis állandóan ég, kapcsolásra nem reagál. De az ABS nem vilégít, holott általában ezek egyszerre szoktak, mivel egy csatin fut. De nem dob semmi hibakódot. Azért szépen dobálja a seggét :)

Link to comment
Megosztás:

Megvolt amikor formáztuk az ívet két haver beleült én meg sasoltam a peremet.2-3cm-vel most szélesebb lett mint volt, szóval tuti 100 hogy nem fog beleérni. :P

Az nem biztos :lol: :lol: :)

Bekemegy minden kárpit satöbbi, egy kis nyaralás 4-en csomagokkal és majd krákog az ív bukkanókban, mint nekem :P

Link to comment
Megosztás:

Jaaaaaaa :P Móni is morgott mert ki kellett jönnie a műhelybe, ugyanis nem vettem fel a telefont. mert hát ugye nem is volt nálam a teló :lol: Otthon valahogy kicsúszott a zsebemből, mutti találta meg. Amúgy elugrok majd holnap, rá kellene dugni a gépre az omegát, TC ugyanis állandóan ég, kapcsolásra nem reagál. De az ABS nem vilégít, holott általában ezek egyszerre szoktak, mivel egy csatin fut. De nem dob semmi hibakódot. Azért szépen dobálja a seggét :lol:

Pé!

Itt nyugodtan elmondhatod nekünk, hogy a teló direkt csúszott ki :lol: :) :P

Link to comment
Megosztás:

Pé!

Itt nyugodtan elmondhatod nekünk, hogy a teló direkt csúszott ki :lol: :lol: :)

:P hát nem egészen direkt, mivel elég szopatós egyedül feltenni egy kardánt. De lusta voltam elmenni szólni valakinek. Meg aztán isteni sugallatra jött valaki, akit rögtön be is fogtam míg tartani kellett a diffit.

Link to comment
Megosztás:

Hát azé...

setét Coupe féle lámpái vannak, csepp tükör, és morcosítva sincs

de szépnek tényleg szép.

a Tiednek meg tényleg tökösebb a színe!

Lanti

Nagyon aranyos a kutyus.

A maszkot leszámítva olyan mint az enyém :lol: csak kicsit pirosabb, ja meg már nem ilyen felnik vannak alatta. Szép ótó :lol:
Link to comment
Megosztás:

ja jut eszembe:

hétfőn jövünk haza fociról a G astrával...

sedan tehát nincs hátsó ablaktörlője. kvázi nem láttam hátra csak párát...

beérem piros lámpánál a csapat trásam autóját, megszólal haverom hogy nyomjak kis gumifüstöt neki... na mondom miért ne, csak egy picit. a téli gumi úgy is jobban füstöl :lol:

na hát rendőr állt mögöttem mint kiderült :)

de csak 4-en ültek benne, nemsokan, /szőke rendőr néni is o.O /

ki is szedett; jegyeket-bérleteket, szondáztatott is és kérdezte hogy jó dolog e amit csinálok...mondtam neki hogy igen nekem az de elhiszem ha másoknak nem :P

aszonta: akkó viszlát...

:lol:

Link to comment
Megosztás:

...

na hát rendőr állt mögöttem mint kiderült :lol:

...

Én egyszer lámpa nélkül akartam menni és akkor voltak mögöttem.

Szétesett a kapcsoló és mivel nem volt nagy forgalom, gondoltam elmegyek addíg, míg nem találok normális utcai lámpát, ami alatt meg tudom nézni. Láttam, hogy jön egy autó mögöttem, felvillantottam a vészvillogót, hogy lássa ott vagyok, erre rámvillog. Megint kiraktam a vészvillogót, hogy "tudom, köszi", és mentem tovább. Megint villog, megint villogok, aztán harmadjára már a tetején lévő kékkel villogott, mondom vazz...

De normálisak voltak, elmondtam mi van és nem büntettek meg vagy ilyesmi, nem szívóskodtak, de azt kikötötték, hogy nem mehetek tovább, amíg meg nem csinálom a kapcsolót. Marha jó volt ott vaksiskodni a sötétben, de végül is átköttöttem egy dróttal, amit találtam a kesztyűtartóban és úgy kibírta hazáig.

Link to comment
Megosztás:

ja jut eszembe:

hétfőn jövünk haza fociról a G astrával...

sedan tehát nincs hátsó ablaktörlője. kvázi nem láttam hátra csak párát...

beérem piros lámpánál a csapat trásam autóját, megszólal haverom hogy nyomjak kis gumifüstöt neki... na mondom miért ne, csak egy picit. a téli gumi úgy is jobban füstöl :lol:

na hát rendőr állt mögöttem mint kiderült :)

de csak 4-en ültek benne, nemsokan, /szőke rendőr néni is o.O /

ki is szedett; jegyeket-bérleteket, szondáztatott is és kérdezte hogy jó dolog e amit csinálok...mondtam neki hogy igen nekem az de elhiszem ha másoknak nem :P

aszonta: akkó viszlát...

:lol:

Megnyerted >>>>

paprita.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.