Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mindegy...meglettünk...aztán Zsolti sikeresen megfejelte a cipőm orrát...de szó szerint...és felszakadt a szemhéja...meg az orra is vérzett kicsit...aztán egy zsepi itt, egy ott, és nyomta tovább... :lol:

Nagyon kemény dolgok vannak ott nálatok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kedvenc zeném!

Értem én miről van szó. :P Puncimániád van :lol:

Tehát hogyan kell használni helyesen a motormosó adalékot ? :)

Leginkább sehogy :P

Ha pedig valaki mindenképpen erősködik, hogy neki arra szüksége van, mert törés lesz az életében tőle,

ha nem próbálja ki, akkor a használata után még egy mosóolajjal át kell járatni a rendszert rövid időre terhelés nélkül.

Gabi, még mindig fogalmad sincs, hogy mi történt, csak nyomod a rizsát...pont korrekt dolog, hogy nem mondott márkát.

Elolvastam annó az összes hozzáfűzést, szerintem eléggé képben vagyok/voltam.

De mesélj, miről nem tudok még azóta? :lol: Mert komolyan érdekel...

Link to comment
Megosztás:

Nem mesélek, mert nincs kedvem veled vitatkozni ezen, főleg nem itt, meg máshol sem , engem csak az zavar, ahogy Rolandról beszélsz, amikor nem is ismered. Nekem is van véleményem dolgokról, Pl. a világlegjobbmetabondolajáról is, mégsem hangoztatom, mert pl. neked az nem biztos, hogy jó lenne. De ha megtenném, biztos ügyelnék rá, hogy a stílusommal ne bántsalak meg.

Link to comment
Megosztás:

A negatív hangnem csak azért van irányában, mert nem szeretem ha valaki ok nélkül lehúz valamit. Ráadásul

ennyire nyilvánosan.

Jelen esetben ő is érezheti, nem biztos hogy kellett volna használnia azt a motormosót, de azért csak

erőlködik rajta, hogy a súrlódáscsökkentő adaléktól kopott meg a motorja... én alapesetben ha ráébresztenek

hogy hülyeséget csináltam, akkor vagy csendben meghúzom magam, vagy figyelmeztetem az ismerőseimet,

hogy ezt a hibát ne kövessék el... nem keresek más bűnbakot. :)

Roland mindenhol máshol elfelejti elmondani ezt a motormosós előzményt, csak a cs-on köpte el egyik

haverja, ha jól emlékszem, ezért is gondolom, hogy jól tudhatja, mitől van a bibi. :lol:

Ha megnézed ezt a fórumot, nem tudod összeszámolni hirtelen, hányszor figyelmeztettem itt az embereket,

hogy ne használják a motormosót, én már ismerem a gyakorlatban is a hatását ugyanis.

Ha nincsen további új infó, akkor részemről a téma lezárva. De úgy érzem korrektnek, ha a lehúzás ellenében

azért meg kell szólalnom, különben igazat adnák neki. Amúgy meg mivel elég sok helyen hangoztatták ezt a

sztorit, már le se kell írnia, melyik márkáról van szó, szinte mindenki vágja... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A negatív hangnem csak azért van irányában, mert nem szeretem ha valaki ok nélkül lehúz valamit. Ráadásul

ennyire nyilvánosan.

Jelen esetben ő is érezheti, nem biztos hogy kellett volna használnia azt a motormosót, de azért csak

erőlködik rajta, hogy a súrlódáscsökkentő adaléktól kopott meg a motorja... én alapesetben ha ráébresztenek

hogy hülyeséget csináltam, akkor vagy csendben meghúzom magam, vagy figyelmeztetem az ismerőseimet,

hogy ezt a hibát ne kövessék el... nem keresek más bűnbakot. :)

Roland mindenhol máshol elfelejti elmondani ezt a motormosós előzményt, csak a cs-on köpte el egyik

haverja, ha jól emlékszem, ezért is gondolom, hogy jól tudhatja, mitől van a bibi. :lol:

Ha megnézed ezt a fórumot, nem tudod összeszámolni hirtelen, hányszor figyelmeztettem itt az embereket,

hogy ne használják a motormosót, én már ismerem a gyakorlatban is a hatását ugyanis.

Ha nincsen további új infó, akkor részemről a téma lezárva. De úgy érzem korrektnek, ha a lehúzás ellenében

azért meg kell szólalnom, különben igazat adnák neki. Amúgy meg mivel elég sok helyen hangoztatták ezt a

sztorit, már le se kell írnia, melyik márkáról van szó, szinte mindenki vágja... :lol:

Adnék.

A totalcar olvasótábora valszeg vágja...

A motormosótól én is lebeszélek mindenkit, nem a metáról, mindről. Csak azt nem értem, hogy nekem miért ne mondaná, ha vmit ő kúrt el, volt már, hogy elbaszott valamit, azt se tagadta le...

Link to comment
Megosztás:

A motormosótól én is lebeszélek mindenkit, nem a metáról, mindről. Csak azt nem értem, hogy nekem miért ne mondaná, ha vmit ő kúrt el, volt már, hogy elbaszott valamit, azt se tagadta le...

Én is szintén. A meta motormosót sem ajánlom senkinek használatra.

Legközelebb kérdezz rá, csak nem hazudik... haverja "védte" meg annó a cs fórumon, hogy mindegyik motort

amibe beletették a súrlódáscsökkentőt, előtte még átmosták ilyen motormosóval is, hogy tiszta lappal induljon...

Na ez volt a hiba, nem a súrlódáscsökkentő adalék. :lol:

Személy szerint kb 4 éve használom két autóban meg építőipari gépekben ezeket az olajokat és adalékokat,

mégis az ellenkezője a tapasztalatom. Nagyon jól teljesítenek, csakis ezért ajánlgatom itt is mindenkinek. :lol:

Ezért is érzem kicsit ungariche vircsaftnak ezt a lehúzást, és ez nem Roli személye ellen szól, hanem hogy

belement ebbe a negatív széleskörű kampányba, holott tudja jól, mi lehetett a bibi...

Link to comment
Megosztás:

Olvas CS-t...ott már több info van mint itt........ :)

Minden ami OPEL-re gondolsz?

Inkább lövök fel egy kémműholdat és zoomolok rá Antiék háza előtt a parkolóra, minthogy abban a topicban visszaolvassak. :lol:

Szerk.: ÁHÁÁÁÁÁÁÁÁ

37595_1223882980.jpg

Túrós vektra... Reméljük nem olyan konstrukció mint a kék fekete volt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.