Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De a vevőkben a legjobban azt utálom mikor már telefonon alkudozik, ha meg netán letéved,,,, ugyanazt elmondja hibának amit már én is elmondtam neki :D Szal eladni nem könnyű ;)

Sztem venni nehezebb, mikor a tipo-t eladtuk, konkrétan a próba előtt nem indult be, a vevő segített betolni, de megvette :P (mondjuk kategóriájában makulátlan darab volt)

Ez a Cali meg csak jól néz ki, de nem megy, automatával elég papás.

Link to comment
Megosztás:

Sztem venni nehezebb, mikor a tipo-t eladtuk, konkrétan a próba előtt nem indult be, a vevő segített betolni, de megvette :D (mondjuk kategóriájában makulátlan darab volt)

Ez a Cali meg csak jól néz ki, de nem megy, automatával elég papás.

Igaz ;) Amikor én vettem a GSI-t előtte vagy 10-15 embert felhívtam... párat meg is néztem de.... :P Végül a Düdü lett :D

Link to comment
Megosztás:

csak példának szántam a calit, de észre sem vettem h automaca...az már igy nem pálya

nem baj ha nem olyan erős mint a gsi csak ne legyen 1.0 suzuki azért!

Sztem venni nehezebb, mikor a tipo-t eladtuk, konkrétan a próba előtt nem indult be, a vevő segített betolni, de megvette :D (mondjuk kategóriájában makulátlan darab volt)

Ez a Cali meg csak jól néz ki, de nem megy, automatával elég papás.

Link to comment
Megosztás:

De a vevőkben a legjobban azt utálom mikor már telefonon alkudozik...

Talán utálatos dolog, de én a pirosnál az első telefonos beszélgetés első 2 percében 70e-el olcsóbban indultam mint a kiírási ár.

Az igazsághoz pedig még hozzátartozik, hogy ha tartja az eredeti árat, akkor el sem megyek megnézni. Egy másikat meg azért hagytam ott, mert 20e-re húzta a száját. Azóta is árulja még. Biztos megérte kötni az ebet a karóhoz. :D

Igazából vannak, akik belekalkulálják az árba az alkut és van aki nem. Ez utóbbiaknak lehet hogy rosszul esik, de ilyen a piac.

Link to comment
Megosztás:

Dini, az önindító nem jó az enyémhez amit adtál... a kormánymű pedig nem lett kicserélve végül, Patyi szerint nem az a ludas. Majd rád csörgök még...

Néha alig indul be a dög csak 3-adjára, elvileg nem az önindító nem az akksi nem a generátor, Laci befecsire tippelt...

fas*za... :D

Link to comment
Megosztás:

Dini, az önindító nem jó az enyémhez amit adtál... a kormánymű pedig nem lett kicserélve végül, Patyi szerint nem az a ludas. Majd rád csörgök még...

Néha alig indul be a dög csak 3-adjára, elvileg nem az önindító nem az akksi nem a generátor, Laci befecsire tippelt...

fas*za... :D

amikor februárban beültem a jéghideg földalatti garázsban 2 hét után az autóba, beindítottam, pöccintettem egy leheletnyi a gázpedálon majd hazakarcoltam gond nélkül ;)

Link to comment
Megosztás:

jó hát nekem is "csak" 2 hónapja csinálja ... :D

neked is fogja majd nyugodj meg ;)

amikor februárban beültem a jéghideg földalatti garázsban 2 hét után az autóba, beindítottam, pöccintettem egy leheletnyi a gázpedálon majd hazakarcoltam gond nélkül :P
Link to comment
Megosztás:

Bibibíí megbűntetett ma a rendőrbácsiiii mer telefonáltam ;)

Mennyire? Pont kiszúrt a mocsi?

Engem is.. de nem a rendőr, és nem a telefonálásért..

36710335.jpg

36710334.jpg

Már egy ideje nézegetem, és filozok a gumivételen, de amíg az ABS nincs megcsinázva, nem igazán akartam..

Most úgy látom, kicsit gyorsabbra kell vennem a figurát...

(Még jó,hogy amúgy is már kukásak ezek a gumik.. igy nem b..ta fel nagyon az agyam.. és legalább kiderűlt, jó a pótkerekem is :P igaz, 185/55. mindjárt ki is számolom mennyi az eltérés 150/50 hez képest :S)

Cserélt már valaki ABS fogas gyűrűt vagy mit? Asszem anno Demotól kaptam egyet, de még nem lett kicserélve.. gondoltam, majd lengó-rugóval együtt.. csak az marha sok "kedv" :D

Ákos(Uhuhu)(vagy más..) szerinted megoldható csak a gyűrű cseréje? (féltengely külső része, a kerékagy felöli végén lévő fogas gyűrű.. (báz.. pedig valahol mintha lett róla képem..)

Vagy rá..tam, és csak komplette.. féltengely...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.