Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát nehezen menne, de ha egyszer ezt nem tudom fenntartani akkor muszáj eladni mert csak megy a pénz bele és sehova nem halad.

Hiába nem hiszitek ez az autó vonzza a pechet meg a gondokat pedig én igyekszem vigyázni rá.

Azért kéne valami olyan autót találnom ami valahogy megy is meg nem is csúnya...

no hát 7végéig kiderül mizu.

Norbi, ne mondd má' hogy a Tieden minden klappol?!

Mecccsbox... :D

Amúgy hogy tudnál visszaülni, egy lassújárműbe a GSI után??? :D ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Nah jah ez valszeg igaz is...

Tom, turbót sem tudnék megfizetni , mert ha bekakál akkor meg csak pisloghatok. Ha meg még 4x4 akkor meg a difi ami felemésztené a pénztárcám... stb.

De egy 2.0 8V Calibra lehet megbízhatóbb lenne mint most az astra csak ugye az is öreg jószág mind már... meg ugye a kaszni is necces lehet.

talán...

Persze, hogy nem....gsi mit vársz tőle? :D

Bár szerintem te csak az AC-kkal annyit szivtál mint amennyit én a pár év alatt összesen az összes apró hibával sem ;)

Link to comment
Megosztás:

de mint mondtam a srác elég komolyan gondolta.

azért még nem pánikolok.

Mijaza Mecsi?

GSI astrából GSI astrába átülni tényleg hülyeség lenne.

lehet c20ne-t kéne néznem de a 1.6 16v Vectra is izgat csak az ecotec nem tetszik annyira...

de legjobb lenne a 14SE - 16SE csak az meg nem lesz sajna...

no mindegy egyelőre még el sem vitték.

Link to comment
Megosztás:

Nah jah ez valszeg igaz is...

Tom, turbót sem tudnék megfizetni , mert ha bekakál akkor meg csak pisloghatok. Ha meg még 4x4 akkor meg a difi ami felemésztené a pénztárcám... stb.

De egy 2.0 8V Calibra lehet megbízhatóbb lenne mint most az astra csak ugye az is öreg jószág mind már... meg ugye a kaszni is necces lehet.

talán...

Calibrát biztos nem vennék. Pláne 400k nál drágábban...

A turbós gyárin megy úgy, mint egy Astra XE.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.