Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mer nem evett még 12 alatt?

Most is 9,7et mutat a BC :D

Igaz, pénteken éjszaka amikor tankoltam akkor nulláztam de volt Integra kergetés, hazafelé 170 meg hasonlók ;) sz@r helyeken járok....ennyi :P

Ha eladnám ugyanaz lenne a gondom mint Lacinak....mi legyen helyette? :D MX-5 most valahogy nemkellene, Astra Coupebol kevés van ami tetszik (forma bejön beltér nem) de van kettő használtautón amit megnéznék (vajbőr belső, napfénytető)

Mazda 6 sport jol néz ki, de drága, RX8 nemrossz de fenntartást meg tudom e fizetni, régebbi bmw - állapotuk nevetséges, leon - tetszik mindenkinek az van.....mi marad? :D

Link to comment
Megosztás:

Most is 9,7et mutat a BC :D

Igaz, pénteken éjszaka amikor tankoltam akkor nulláztam de volt Integra kergetés, hazafelé 170 meg hasonlók ;) sz@r helyeken járok....ennyi :P

Ha eladnám ugyanaz lenne a gondom mint Lacinak....mi legyen helyette? :D MX-5 most valahogy nemkellene, Astra Coupebol kevés van ami tetszik (forma bejön beltér nem) de van kettő használtautón amit megnéznék (vajbőr belső, napfénytető)

Mazda 6 sport jol néz ki, de drága, RX8 nemrossz de fenntartást meg tudom e fizetni, régebbi bmw - állapotuk nevetséges, leon - tetszik mindenkinek az van.....mi marad? :D

Egy szép kis Cupra...vagy új leon Cupra...vagy új ibiza cupra 1.4 TFSI... :D Vagy S3, S4, S6, RS2, RS6 R32(amúgy szimpi lehet két csigával megspékelve... :D ) De maradhatunk opel körökben, és akkor G OPC, H OPC, Vectra, Signum...ezek is jópofák lehetnek....

Ezek mind-mind szép és jó ótóóóóóók... :P

Link to comment
Megosztás:

Egy szép kis Cupra...vagy új leon Cupra...vagy új ibiza cupra 1.4 TFSI... :P Vagy S3, S4, S6, RS2, RS6 R32(amúgy szimpi lehet két csigával megspékelve... :D ) De maradhatunk opel körökben, és akkor G OPC, H OPC, Vectra, Signum...ezek is jópofák lehetnek....

Ezek mind-mind szép és jó ótóóóóóók... :D

Szonik nyert a lottón, nem én :D ;)

Vectra, Signum, és társaik....esélytelen...csunya, drága és fölöslegesen nagy

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.