Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

azt én sem értem miért nem szeretik sokan a csokit a pilóták közül de nem zárom ki hogy van féltékenység vagy épp rasszizmus bennük...

de Hamilton sem anygal ez teljesen igaz.

alfonzot én nem szeretem de ettől még ő is ember...és nem fogom megutálni a spanyolokat vagy a nagy szemöldökűeket...

én meg 98-óta mclarenes vagyok és mikor Raikkonen volt nálunk semmi bajom nem volt vele...

Nem csak azért lett izgalmas az F1 mert Schumi nincs ott, hanem mert nagyon sok szabály változtatás lett.

Hamilton apja kijelentette tavaj, hogy fia biztos 8 szoros világbajnok lesz, hát mit mondjak ahhoz nagyon sok idő kell és jó autó.

Miért van az, hogy még a pilóták sem csípik Hamiltont, sőt még Alfonzó is kijelentette minden áron segíteni fog Massa-nak a VB cím megnyerésében (jó toom voltak ott tavalyi problémák a Mclaren-nél Alfonzó személyébe).

Én mindíg is Ferrari-s voltam és az is leszek és nem 2 éve, nem úgy mint más szurkolókkal ellentétben akik annak szurkolnak mindíg aki megnyeri a VB-t. Én Massa-t nem tartom jó pilótának, mert míg Schumi ott volt akkor ő szószerint a kanyarba se volt és 0.5 mp-el lasabb volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.