Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

10.5 körül ment esőben 200-on...nem tud vele Laci gyorsulni...neki a keresztben móka fexik... ;) :P Mert csak ész nélkül nyomja...úgy meg reszel még 4-ben is...nem hogy ész nélkül el lehessen vele indulni esőben... :D

Mitől menne jobban, attól a 105 lóerőtöl amit talajra visz? Ha jól hallottam annyit mértek a hringen! Bitangul bevan lőve az biztos :D

Link to comment
Megosztás:

Mitől menne jobban, attól a 105 lóerőtöl amit talajra visz? Ha jól hallottam annyit mértek a hringen! Bitangul bevan lőve az biztos :D

azt a mérőpadot azért felejtsd el szerintem... :P :D

Mértek rajta 107 lóerőt keréken...ezt gyorsan felszorozták 1.18-al, mint veszteség...aztán kijött nekik a 127 LE főtengelyen...ha ott helyben megcsippelik, simán lett volna belőle 150 Le főtengelyen...

Ezek a helyben chippelünk padok mind így működnek...egy kis légköri nyomás ide, egy kis plussz oda...és már nem is annyi az annyi...

Így mérnek egy kevesebbet...majd csinálnak egy olyan csippet, hogy kitolják a tiltáshatárt, és már kész is az őrület...

ennyi...

Amúgy semmi nem lett változtatva az autón...belekerült kb 30 kg plussz súly azóta...és ennyi...meg egy másik hátsó dob, ami talán még előnyére is vált... :D

Egyszerűen annyi, hogy ő nem tudja ezt talajra vinni...ész nélkül nyomja neki, így persze, hogy elforog...elforog az annélkül is... :D

Én amúgy ott pont ugyan ilyen esőben márc22-én 9.5-öt tudtam menni...szintén utcai még kisebb gumikkal...ami még jobban elforog...

Ennek az autónak amúgy a legnagyobb baja így ebben az állapotában a tapadás...így viszont látványosan lehet vele mókaautózni... ;)

(már aki tud vele... :D )

Link to comment
Megosztás:

újabb két kép.. mégmég :D

24021247.jpg

24022894.jpg

mindent a kék-feketéért ;)

25617848.jpg

25617312.jpg

ez meg nagy poén volt :P

25616965.jpg

többet nem keresek mert elsírja magát :D -na meg minek ennyire sztárolni :D

jó volt képeket nézegetni,találtam az első taliról is ahova elmentem :D 2005ös Vadkert volt, még Tom vitt le az 1.4el :D

Link to comment
Megosztás:

Dave eladja a kedettot? :D ;) :P :D

Egyenlőre úgy mondom, hogy csak hirdetem. Nem mondom, hogy el szeretném adni, de van az az összeg amiért meg válnék tőle. Tudom, ha elviszi valaki, nem valószínű, hogy lesz még egyszer az életben ilyen, főleg nem ilyen állapotú C limom. De most sajnos inkább teher, mint öröm a kocsi. Nem tudom, hol tárolni, kint áll Zolinál, már mióta elhoztam. Ha lesz rajta egy igényes fényezés pláne nem tudom, hol tárolnám. Ráadásul most sok időm sincs foglalkozni vele. És még mielőtt sok pénzt rálocsolnék nézem meg, hogy el viszi-e valaki. Persze lehet sokáig nem érdekel senkit, aztán hirtelen fordul velem a világ és megtartom/megcsinálom. De most így döntöttem.

Link to comment
Megosztás:

Egyenlőre úgy mondom, hogy csak hirdetem. Nem mondom, hogy el szeretném adni, de van az az összeg amiért meg válnék tőle. Tudom, ha elviszi valaki, nem valószínű, hogy lesz még egyszer az életben ilyen, főleg nem ilyen állapotú C limom. De most sajnos inkább teher, mint öröm a kocsi. Nem tudom, hol tárolni, kint áll Zolinál, már mióta elhoztam. Ha lesz rajta egy igényes fényezés pláne nem tudom, hol tárolnám. Ráadásul most sok időm sincs foglalkozni vele. És még mielőtt sok pénzt rálocsolnék nézem meg, hogy el viszi-e valaki. Persze lehet sokáig nem érdekel senkit, aztán hirtelen fordul velem a világ és megtartom/megcsinálom. De most így döntöttem.

Én a helyedben leadnám a rendszámot és lassan elkezdeném építgetni, márha van hely.

Link to comment
Megosztás:

Számolgattátok már a kötelezőbiztosításokat?

Nekem most az Allianz jött ki legolcsóbban ami szinte a legdrágább volt eddig :D

Kétfajta kalkulátor is ezt a biztosítót dobta ki. Jelenleg a Genertelnél fizetek 10 ezret és jövőre B4-be az Allianz-nál fizetnék 8250Ft-t :P

Várok még egy kicsit és később újra kalkulálok, talán változhatnak még az árak, aztán megkötöm neten megint ;)

Link to comment
Megosztás:

Számolgattátok már a kötelezőbiztosításokat?

Nekem most az Allianz jött ki legolcsóbban ami szinte a legdrágább volt eddig :D

Kétfajta kalkulátor is ezt a biztosítót dobta ki. Jelenleg a Genertelnél fizetek 10 ezret és jövőre B4-be az Allianz-nál fizetnék 8250Ft-t :P

Várok még egy kicsit és később újra kalkulálok, talán változhatnak még az árak, aztán megkötöm neten megint ;)

Nekem a fehérre a posta nyert évi 35-el, de nálam is az allianz a második 39-el. Nagyon nyomulnak most az látszik.

Érdemes lehet éves fizetést választani, több helyen 10%kedvezmény van rá.

Link to comment
Megosztás:

Számolgattátok már a kötelezőbiztosításokat?

Nekem most az Allianz jött ki legolcsóbban ami szinte a legdrágább volt eddig ;)

Kétfajta kalkulátor is ezt a biztosítót dobta ki. Jelenleg a Genertelnél fizetek 10 ezret és jövőre B4-be az Allianz-nál fizetnék 8250Ft-t :D

Várok még egy kicsit és később újra kalkulálok, talán változhatnak még az árak, aztán megkötöm neten megint :P

Én most néztem a genertelnél.... nekem 6250 ft lenne B04 be! asszem váltok! most 14500 ft magyar Posta! :D

Link to comment
Megosztás:

Számolgattátok már a kötelezőbiztosításokat?

Nekem most az Allianz jött ki legolcsóbban ami szinte a legdrágább volt eddig :P

Kétfajta kalkulátor is ezt a biztosítót dobta ki. Jelenleg a Genertelnél fizetek 10 ezret és jövőre B4-be az Allianz-nál fizetnék 8250Ft-t :D

Várok még egy kicsit és később újra kalkulálok, talán változhatnak még az árak, aztán megkötöm neten megint :D

Néztem én is a netrisken.

Nekem a Genertelt adta ki legdrágábbra. :D

A K&H-nál vagyok már 10 éve.

Az astrára 7000 pénz lesz negyedévre B10-ben.

Meg jön rá valami hűségkedvezmény is majd.

Évi 5000 forintért nemfogok biztosítót váltani. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.