Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Alakul...így már ideje lenne áthegeszteni az alvázon a vágásokat... :D ;) Ott is biztos úgy jön fel a nagy vörösesbarna mint a lámpamorcinál a géptetőn... :P :D :D :D

hát megnéztük, mostmá megcsináltuk a kéziféket is, a ball sárvédő cserel, ball küszöbb ami már volt cserélve csere, a jobb még gyári és semmi baja, a ball hátsó ülés taposólemez illesztés javitásra szorul de nem vészes, jobb hátsó sárvédőív hojagosodik picit az javítás, a ball és jobb hátsó sarok javítás és morcosítás megcsinálása. Ezek kellenek meg egy fényezés. Leszedtem ugye az első lököst és alatta a hűtő tartó keresztmerevítésen vagy minek híjják azt ott van a gyári bertone pecsét még, le is fényképeztem :D Beszéltük Solyval az övén tuti nincs ott mert már 3szor volt törve az övé.

Link to comment
Megosztás:

Sejtettem,hogy megsértődsz pénteken,de majd belátod hogy igazam volt ;) :D .......

nem sértődtem meg, tudom hogy megosztja a népet a dolog de nekem így tetszik. Más az ízlésünk de ennyi. Én a negatív kritikát is birom. Nem azt mondtad hogy szarul csináltam meg vagy ilyenek hanem hogy szerinted elba.ztam az elejét vele.

Link to comment
Megosztás:

Ja asszonynak is mondtam hogy nálad legalább tudom mindíg hányadán állunk mert nem a hátam mögött mondod hogy szerinted ronda hanek nekem. Bár más meg lehet azé mondja a hátam mögött mert nem akar megbántani, na mind1 a lényeg hogy ebben a ködlámpa dologban az sem érdekelt volna ha a pápa mondja hogy nem jó vele a Boci, akkor is bekerült volna. Nekem meg asszonykának tetszik és ez számít. Ezért is élek vele és nem veled, meg neki nagyobb mellei vannak, nem olyan csúnya szörös lába mint neked, nem kukija van, jól főz. :D

Link to comment
Megosztás:

Ja asszonynak is mondtam hogy nálad legalább tudom mindíg hányadán állunk mert nem a hátam mögött mondod hogy szerinted ronda hanek nekem. Bár más meg lehet azé mondja a hátam mögött mert nem akar megbántani, na mind1 a lényeg hogy ebben a ködlámpa dologban az sem érdekelt volna ha a pápa mondja hogy nem jó vele a Boci, akkor is bekerült volna. Nekem meg asszonykának tetszik és ez számít. Ezért is élek vele és nem veled, meg neki nagyobb mellei vannak, nem olyan csúnya szörös lába mint neked, nem kukija van, jól főz. :D

Én megmondom a véleményemet,és mindig meg is fogom :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Te figyelj már.

Jók ezek a képrejtvények, de gyengébbek kedvéért - mondjuk én - egy 3-4 opciót adjál már a megoldásokra is :D ;)

Csak neked Piiista...

Első kép:

1. hajszárító

2. homokvár

3. turbóóóóóóó

4. hajszárító kartondobozon

1. Jaguár

2. Alfa Romeo

3. Calibra (vigyázz beugratós... :P )

4. VolánTefu

Megoldás:

Első kép: turbóóóóóó

második kép: Calibra

Link to comment
Megosztás:

Csak neked Piiista...

Első kép:

1. hajszárító

2. homokvár

3. turbóóóóóóó

4. hajszárító kartondobozon

1. Jaguár

2. Alfa Romeo

3. Calibra (vigyázz beugratós... :D )

4. VolánTefu

Megoldás:

Első kép: turbóóóóóó

második kép: Calibra

Még mindig túl nehéz :D

Amúgy dögöljek meg ha magamtól ki nem kitalálom mi van a képeken ;) :P :D

/nyek/

..................XX

..............XXXXXX

........XXXXMK76XXXX

..............XXXXXX

..................XX

..................XX

..................XX

..................XX

Link to comment
Megosztás:

Még mindig túl nehéz :D

Amúgy dögöljek meg ha magamtól ki nem kitalálom mi van a képeken ;) :P :D

/nyek/

..................XX

..............XXXXXX

........XXXXMK76XXXX

..............XXXXXX

..................XX

..................XX

..................XX

..................XX

Ezt is addig tartott megcsinálni mint a tavalyi karácsonyfát??? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.