Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem fogok, nem látom értelmét, egyébként lakásfelújításba kezdtem az minimum 2 év ;) És szeretnék még egy gyereket csak még asszonyt megkell győzzem :P :D

Kezdd el telepakolni a lakást turbókkal, meg hasonló jóságokkal. Előbb utóbb beadja a derekát az asszony! :D

ha meg már tele a lakás ilyenekkel, akkor pakold a kocsiba. :D

Link to comment
Megosztás:

itt toljátok neki...egyenesen menni mindenki tud :P ;)

http://racing.hu/20081026_radosport_kupa_r...s_orias_szlalom

Hát itt tuti nem szlalomoznék. Többet pattognék mint amennyit a földön lennék olyan szép sima az út. Egyszer lehetne egy normális úton is rendezve valami mer gyorsulni nincs értelme a Bocival szlalomozni meg nem tudok mert hiába jó a futómű ha az út szar. :D

Link to comment
Megosztás:

Hm, pedig az eddigi kommentjeidből én azt vettem ki hogy többet akarsz kihozni a GSiből... Javítani akarod a 401m-es időt meg stb. De ezekszerint nem jól értelmeztem. :D

15.0 és 15.1 körül megy, nincs mit javítani rajta, tökéletesen elég, én azért hogy maximum 1 tizeddel jobban menjen nem cserélek 100,000Ft-ért kipufogót ami elviselhetetlen mondjuk Nyiregyházára menet, szerintem arra a sorsra fog jutni mint a coupejé ;) ma szereztem egy jó katalizátort, és szerintem bele is fogom rakatni a tesómmal, ha nagyon költeni akarok akkor üléseket kéne vennem, váltóbőrt, kézifék bőrt, valami normális szőnyegeket, és hasonló apróságok, meg most azon agyalok hogy a középkonzolba hogyan tudnám beépíteni nagyon szépen a mio c510 GPS-em :P

Link to comment
Megosztás:

15.0 és 15.1 körül megy, nincs mit javítani rajta, tökéletesen elég, én azért hogy maximum 1 tizeddel jobban menjen nem cserélek 100,000Ft-ért kipufogót ami elviselhetetlen mondjuk Nyiregyházára menet, szerintem arra a sorsra fog jutni mint a coupejé ;)

Lehet hogy coupe is vissza fogja rakni még a sportrendszert, most ahogy látom autóhifit épít a kocsiba az majd elnyomja a sportkipuffot még autópályán is. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mi a gond, kb. minden passzol. :P

Csak apróságok vannak, mint az ECU melletti csati átforrasztása, egy, vagy két vízcsó hosszabbítása és a szervócső hajtogatása. Na de a szopás szerintem nem itt kezdődik, hanem ha olyan motort kell valamibe beépíteni, amiben gyárilag nem létezett és elvileg nem is passzolna.

Pl. belógatni egy 3000 V6-ot egy A Corsába, az szopás lehet. ;)

Na igen ezt igazából én sem értem,nem nagyon van olyan különbség ami igazán szopás lenne.

Max Patyi is belátja hogy nem 1 napos meló. :D

Link to comment
Megosztás:

Nana és az a 1 hónapon belül 3 HF tömítés??? ;) :P :D

Hát nem tuning volt egyik sem, szelepet hajtogattam, aztán a csattogás miatt cseréltem a hengerfejet, aztán a motorcsere miatt cseréltem, és hasonlók, nem költöttem még pénzt arra hogy jobban menjen a kocsi tehát "Tuningra" :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.