Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Senki ne vegyen az aszmájába veki xe-t mer szopni fog :lol:

Nem tudom mi a gond, kb. minden passzol. :lol:

Csak apróságok vannak, mint az ECU melletti csati átforrasztása, egy, vagy két vízcsó hosszabbítása és a szervócső hajtogatása. Na de a szopás szerintem nem itt kezdődik, hanem ha olyan motort kell valamibe beépíteni, amiben gyárilag nem létezett és elvileg nem is passzolna.

Pl. belógatni egy 3000 V6-ot egy A Corsába, az szopás lehet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

... az szopás lehet. :lol:

Egy nyugdíjas bácsika megy a körúton a harmincéves trabantjával. A kereszteződésben megáll a pirosnál. Megáll melette egy vadonatúj gyönyörű mercedes. Csinos tizenkilen év körüli nő vezeti. A bácsika rábámul a nőre, mág az ablakot is letekeri. A nő észreveszi, hogy a bácsika bámulja. Megnyomja az elektromos ablakemelő gombját. Az ablak lemegy. Kérdezi a nő a bácsikától

- Bácsika miért bámul ennyire engem?

- Neharagudjon kisasszony, én nem szoktam soha szemtelenül viselkedni hölgyekkel. De én negyven évet ledolgoztam a csepeli vasműben és csak ez az ócska trabantom van. Magácska pedig még nagyon fiatal és már egy gyönyörű mercedesszel jár. Engedje meg, hogy megkérdezzem mivel foglalkozik. - Bácsika én orális szexel foglalkozom.

- Aha. Tudom mi az. Az a szopás.

- Neeem. A negyven év csepeli vasmű az a szopás.

Link to comment
Megosztás:

:lol:

igen ezt 2 értlműen irtam! külsőhőfok jelző nincsen benne!igy pontos!

Ha az órán nem találom akkor hol keressem azt nem tudod véletlen?

Ha az órád nem ad sebességjelet (kék-piros kábel), akkor nem lesz máshol sem, ugyanis az órában van a sebességjeladó.

Opelnél mehetsz 99%-ban a kábelek színére. kék-piros kábeleket kötöttél össze?

Link to comment
Megosztás:

Csabi!

...nem sürgetés képp...csak asszony kérdezi, hogy mizu??? :lol: :lol: :lol:

mivel 1 kemény napot tudtam itthon lenni örültem hogy végre nem látok gépet, max ha filmet nézek. Mióta vége a nyárnak elővették az emberek a gépeket a sarokból és szedik össze a jó kis vírusokat. Különbenis ti nem hoztátok át előbb :D

Link to comment
Megosztás:

mivel 1 kemény napot tudtam itthon lenni örültem hogy végre nem látok gépet, max ha filmet nézek. Mióta vége a nyárnak elővették az emberek a gépeket a sarokból és szedik össze a jó kis vírusokat. Különbenis ti nem hoztátok át előbb :lol:

Mondtam, hogy nem sürgetéskéééééééééééééééééép....teeeeeeeeee...lükeeeeeeee...

Holnap későn jövök haza...úgy hogy szerdán mikor jövök haza melóból, átugrok érte... :lol: És köszi még1X :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.