Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ha skyline akkor nekem ez a forma ugrik be kapásból sema régi sem az ujabb , sőt sztem az uj kimondottan csunya! :lol:

Szerintem gyönyörűűűűűűűűűűűű...pont ugyan ezért tetszik a régi 7-es bömös is...mert kicsit szögletes...

Szerintem nagyon jó forma...na meg laza 1000Le... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ha skyline akkor nekem ez a forma ugrik be kapásból sema régi sem az ujabb , sőt sztem az uj kimondottan csunya! :lol:

Hát azért nem mondanám hogy csúnya :lol: inkább szokatlan, de a 20-23 milliós ára szerintem igen kecsegtető, persze nem nekem, de a hasonló kategóriájú autók Porsche 911 Turbó 41 millió, de a jóval gyengébb GT3-asért is több mint 34 millió forintot kérnek, míg például a 388 lóerős Mercedes SL 500 vagy a 420 lovas Audi R8 31,5 a BMW M6-os pedig 30,8 millió ft.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem gyönyörűűűűűűűűűűűű...pont ugyan ezért tetszik a régi 7-es bömös is...mert kicsit szögletes...

Szerintem nagyon jó forma...na meg laza 1000Le... :lol:

Amit lanti most belinkelt ebből is kilehet facsarni 1000 LE-t , nemtom sztem ez a legformásabb széria! Bár ugyhalottam Az eruópai kivitelek teljesítményét limitálják 250LE-re amit ugye csak ECU butítás. Aztán lehet rosszak az infók! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát azért nem mondanám hogy csúnya :lol: inkább szokatlan, de a 20-23 milliós ára szerintem igen kecsegtető, persze nem nekem, de a hasonló kategóriájú autók Porsche 911 Turbó 41 millió, de a jóval gyengébb GT3-asért is több mint 34 millió forintot kérnek, míg például a 388 lóerős Mercedes SL 500 vagy a 420 lovas Audi R8 31,5 a BMW M6-os pedig 30,8 millió ft.

ha választanom kellene akkor egyértelmű hogy a Skyline :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor én nem értem Skyline-ból van GT is meg a GT-R 700 nem debár ??? :lol:

A lényeg hogy ez az új ez nem Skyline, hanem csak egyszerűen Nissan GT-R (r35). Igaz a Skyline sorozat tagjai R32, R33, R34,(azt hiszem) és most az R35, nem is értem miért nem kapta a Skyline nevet!

Link to comment
Megosztás:

Lanti azt hiszem, hogy Te kérdezted múltkor, hogy hány fokosak lehetnek a fékek...

Egy F1-es Carbonfék 1300-1400 Fok!!!!!!!!! Egy ralliótónak 400-500 fok körül...szal ebből kiindulva amikor a milyeink szépen fénylenek...akkor 350-400 lehet...

igen én mert 600fokig bírja a piros festék rajta....remélem akkor elég lesz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.