Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amugy sztem itt is érezni ami nagyvilágba megy , most 4 fős szolgállat helyett 3 fős lessz kint a 400 on szal csak Vez. Elektrikusok maradnak vagy is az első emberek kint! :lol: faxa lessz , Kiváncsi leszek majd mikor doszta lessz a visszaindulás. Sokszor 4 ember is kevés volt annyi a meló ilyenkor! Na dehát az okosok kintvoltak az USA-ba és ott ugye gondolom kevesebb az üzemeltető személyzet! :lol:

Szerintem, csak megnézték a napi hozzászólásaid számát, és rájöttek, hogy belefér még egy kis meló... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem, csak megnézték a napi hozzászólásaid számát, és rájöttek, hogy belefér még egy kis meló... :lol: :lol:

wehehe lehet aztán ám hogy valóban! :lol: de nemhiszem Ezeknek az a lényeg hogy minél több maradjon zsebbe , mint bárhol máshol! :D Így meg lessz némi költségsoprolás, amugy megkérdeztem mennyi a napibevétel blokkonként 150-160 milla / nap! Szal van itt kes!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.