Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

szervószíj nemvót.. más vót.. nem volt háccsóülés.... viszont én bárkinél nehezebb vagyok 40kg-val... toyo t1-r uccai gummim

dinynek is az én gumijaimmal volt

És mi a véleményed erről a gumiról? Nem csak a gyorsulás érdekel, napi használatban?! Eső stb..

Néztem, most asszem olyan 12e/db körül lenne...

Téged is látni more :D Már rád akartam szóéni msn hogy mi van veled hogy már nem írsz oldalakat a fórumon? :lol:

Háát jah.. meló ezerrel, igaz, sz--é-hu..é.. amolyan diák meló szerü.. + bkv + némi családi problematika (Orsi nagypapája betegeskedett, kórház, stb.. aztán meg is halt szegény, szal most meg majd a temetés jön.. segítek nekik ebben abban -koszorú rendelés, stb..)

Így nem nagyon volt időm írni.. olvasni is több napot, több részletben vissza.. :D

Tegnap volt egy kis szabadidőm, meg ma.. tegnap beraktam síma fehér ledeket BC-be, Müszerfalba, középkonzolba.. (pontosabban nem símák, mert ezek elvileg 180fokban toooják a fényet...)

BC nagyon faxántos lett.. műszerfal elmegy.. (itt még a szobámban a szönyegen van 12v tápról..)

Középkonzol is elmegy.. de ott legközelebb még lesz egy kis tyuning.. rakok még be az alsó részre pár kiegészítő ledet, mert most csak símán a gyári helyére mentek be 180fokban sugárzó "legyek" :lol:

Így kicsit kevés a fény.. de a teljes sötétségnél sokkal jobb..(ki volt égve az összes ízzó..)

Tudom tudom.. a magnó sárga fénye kilóg a sorból :lol:

Ami érdekes, hogy amig csak a BC ben volt cserélve az izzó ledre, ment a fényerő szabályzás..

Amint ki lett véve a műszerfal, semmi.. miután kicseréltem ledekre a müszerfalban is, és vissza lett rakva, azóta semmi.

Gondolom a műszerfalon keresztűl megy.. és amig voltak még benne izzók, azokkal tudott még variállni.. így meg már nem.. de sebaj...

Nah tessék Csabi.. itt a fél oldalas írásom :lol:

Lehet inkább aludnom kellene menni.. 5:15 kor kukurikú.. irány meló... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap volt egy kis szabadidőm, meg ma.. tegnap beraktam síma fehér ledeket BC-be, Müszerfalba, középkonzolba.. (pontosabban nem símák, mert ezek elvileg 180fokban toooják a fényet...)

BC nagyon faxántos lett.. műszerfal elmegy.. (itt még a szobámban a szönyegen van 12v tápról..)

Középkonzol is elmegy.. de ott legközelebb még lesz egy kis tyuning.. rakok még be az alsó részre pár kiegészítő ledet, mert most csak símán a gyári helyére mentek be 180fokban sugárzó "legyek" :D

Így kicsit kevés a fény.. de a teljes sötétségnél sokkal jobb..(ki volt égve az összes ízzó..)

Tudom tudom.. a magnó sárga fénye kilóg a sorból :D

Ami érdekes, hogy amig csak a BC ben volt cserélve az izzó ledre, ment a fényerő szabályzás..

Amint ki lett véve a műszerfal, semmi.. miután kicseréltem ledekre a müszerfalban is, és vissza lett rakva, azóta semmi.

Gondolom a műszerfalon keresztűl megy.. és amig voltak még benne izzók, azokkal tudott még variállni.. így meg már nem.. de sebaj...

Nah tessék Csabi.. itt a fél oldalas írásom :lol:

Lehet inkább aludnom kellene menni.. 5:15 kor kukurikú.. irány meló... :lol:

Ez nekem tecccik, megfogom csinálni szerintem majd én is! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja tényleg...a hányás az hazafele vóóóóóóót...2x... :D :lol:

Érdekes mód,, nemhánytam pedíg azt kevertem rendesen a végén má a szilvapálinka is előkerült! :lol: Aztán jött anya és a saját Astrámmal felcsípett :lol: épp jokor jött mert már nemsok kedvem volt gyalogoni mert egyrészt alig tudttam menni másrészt a cipőtalp is gömbölyű volt! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.