Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

és milyen sokáig eláll :lol:

Yoco 1 kérés az ilyen irányú megjegyzéseket ami felém irányul tartsd magadban , mert kezd zavarni az állandó negatív hozzáállásod még ha csak hülyeségből van akkor is! Énsem becsmérellek , pedíg biztos téged is lenne miért! Köszi szépen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Yoco 1 kérés az ilyen irányú megjegyzéseket ami felém irányul tartsd magadban , mert kezd zavarni az állandó negatív hozzáállásod még ha csak hülyeségből van akkor is! Énsem becsmérellek , pedíg biztos téged is lenne miért! Köszi szépen! :lol:

Neked meg mibajod?

megkérnék egy illetékest, hogy zárolja a hozzáférésem, nem akarok belépni többet

És Neked?

Amúgy soxor hallottam ezt már Kadettklubon is meg itt is (főleg Szoniktól :lol: ). Ha nem akarsz nem lépsz be nem kell ugráltatni az adminokat akik ráadásul nem kötelesek minden topikot olvasni. Pluszban még hülyeség is egy ember miatt ha amúgy szeretsz ide járni.

De most komolyan ilyen apróság miat felkapni a vizet gyerekek. Inkább próbálnátok segíteni egymásnak. Vagy nekem.

Mondom mibajom.

Nem nyitódott újra a márc15 topik. Szerintem az volt az év legjobb Opeltalija és nem azért mondom mer volt közöm hozzá, talán inkább az időjárásnak köszönhető.

Szal gondolkozom rajta hogy meg kéne csinálni megint, pl október 23-án. Nézzük mi változott.

Először is a hozzáállásom. Leginkább hogy nem akarom vállalni a felelősséget hogyha teszemazt egy frissen elkészült/vásárolt autó tulajdonosa leesik a betonplaccot körülálló népbe hogy engem csukjanak le. Erre kéne vmi megoldás.

Nincs a másik szponzor cég, Csergővel (vagyis Vktrral) meg még nem beszéltem. Előbbit talán az ottani büfé kompenzálni tudja kicsit.

Kellenének továbbá olyan emberek akik magukának érzik a talit, nekem mindegy hogy mint Opelclub vagy mint GSiklub vagy mint pöcsömöccse baráti társaság szervezzük csak jó legyen. Pl nem szeretnék olyat hogy idióta Nissanos kiskoecsoeg bent füstöli a gumit a pályán amikor senki sem kérte tőle. És nem megy oda szólni neki senki hogy a kis barátainak mutogassa ezt a képességét a teszkóparkolóban.

Plusz aznap van a Ringen a gyorsulás, ez még pozitívum lehet.

És hát persze jó idő kell hozzá, aminek a tavaszi tali sikerét is köszönhetjük elsősorban

Link to comment
Megosztás:

Vagy nekem.

Mondom mibajom.

Nem nyitódott újra a márc15 topik. Szerintem az volt az év legjobb Opeltalija és nem azért mondom mer volt közöm hozzá, talán inkább az időjárásnak köszönhető.

Szal gondolkozom rajta hogy meg kéne csinálni megint, pl október 23-án. Nézzük mi változott.

szólhattál volna hamarabb is ...

így, másfél hétre előre elég necces a szerveződés, még akkor is, ha csak emberek kellenének

de ahogy nézem, a rendezőség is hiányzik

jövő hétre ráadásul felhős, csöpögős időt mondanak

Link to comment
Megosztás:

szólhattál volna hamarabb is ...

így, másfél hétre előre elég necces a szerveződés, még akkor is, ha csak emberek kellenének

de ahogy nézem, a rendezőség is hiányzik

jövő hétre ráadásul felhős, csöpögős időt mondanak

Hűbaz+ már tényleg csak másfél hét van addig :lol:

Na mindegy most mondtam el az aggályaimat, az időpont bármikor lehet végülis. Akár később, akár jövő tavasz vagy 2018 is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Albert!

Azért azt ne felejtsük el, hogy a márc. 15-i talin azért voltak olyan nagyon sokan, mert elötte kb fél évig nem volt semmi tali, és mindenki kiéhezve várta...ez most pont fordítva lesz...kicsit mindenki besokal őszre a talikból...szal várhatóan fele anyian lennének...

De ettől még lehet csinálni egyet... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.