Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jó volt tegnap lacháza bár bejött utána még 10kor egy go to the Wien úgyhogy tegnap mentem a Bocival több mint 700 talán inkább 800 km-t. Jó volt Bécsben autókázni éjszaka de akiket kérdeztünk merre van a vasútállomás vagy részeg volt vagy csak günterül tudott. 1kor már Bécsben raccingoltunk de 4.30kor találtuk csak meg a pályaudvart. Érdekes ott a közlekedés, mindenhól táblahegyek, iszonyat mennyi út, minden utcába villamos, kockákból összerakva a város utcáinak fele meg az autópálya is (szörnyű), sok szórakozóhely volt és még a nagy koválygásban találkoztam rccingosokkal is :lol: . 7re haza is értünk me olyan köd volt Bécs előtt oda-vissza úton is. Képeket lacházáról madj töltök fel.

Szép túra lehetett. Bőröndök befértek vagy azok jönnek Józsiék után DHL-lel? Olaj fogyott rendesen? :lol:

Bécs körül soxor van köd amikor itt nem, de most még itt is volt, szal gondolom ott tejföl volt rendesen.

Nem tudod a vasútállomást németül? :lol: Amúgy ha tőlem kérdeznék meg hogy merre van a vasútállomás éjjel és nem lennék hullarészeg csak szalonspicces, el tudnám mondani akár angolul is. Ha hullarészeg vagyok akkor meg még németül is :D

Link to comment
Megosztás:

ááá csak rátettem az F5 re egy féltéglát és frissítget frissítget nemírt senki , gondoltam benyögök valamit de tulnagy érdeklődést ezsem keltett! :lol: :lol:

Jobban jársz ha cs-n nézelődsz akkor, ott másodpercenként születik új, teljesen értelmetlen komment :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó volt tegnap lacháza bár bejött utána még 10kor egy go to the Wien úgyhogy tegnap mentem a Bocival több mint 700 talán inkább 800 km-t. Jó volt Bécsben autókázni éjszaka de akiket kérdeztünk merre van a vasútállomás vagy részeg volt vagy csak günterül tudott. 1kor már Bécsben raccingoltunk de 4.30kor találtuk csak meg a pályaudvart. Érdekes ott a közlekedés, mindenhól táblahegyek, iszonyat mennyi út, minden utcába villamos, kockákból összerakva a város utcáinak fele meg az autópálya is (szörnyű), sok szórakozóhely volt és még a nagy koválygásban találkoztam rccingosokkal is :lol: . 7re haza is értünk me olyan köd volt Bécs előtt oda-vissza úton is. Képeket lacházáról madj töltök fel.

Akkor Téged láttalak az egyik benzinkútnál. :lol:

Jól meg is néztem a Cabriót, hogy ez elég ismerős. :lol:

Én egy rövid platós Transittal voltam egy jó nagy fekete dobozzal és pár garnitúra felnivel hátul.

Link to comment
Megosztás:

Akkor Téged láttalak az egyik benzinkútnál. :D

Jól meg is néztem a Cabriót, hogy ez elég ismerős. :lol:

Én egy rövid platós Transittal voltam egy jó nagy fekete dobozzal és pár garnitúra felnivel hátul.

hát olyan álmos voltam hogy csoda hogy az autót megtaláltam miután a határ innenső felén lévő benyakúton elmentem tojaletre, de kitudja hol bukkanok fel :D

Albi olajfogyás nemtom volt e ma csak este 6kor begurítottam a garagéba a jól megérdemelt pihire és ennyi, majd megnézem csüt., de ha a minimum környékén jár akkor középen a visszajelzőn világít az olajoskanna, ez ha az astrával mentem volna 200km után megtörtént volna :lol:. Ahhoz képest hogy milyen állapotban van a mocija a Kadetnak makulátlanul végigment, még a közel 3 órás városban kovájgás közben serm magyarázott az olajnyomás. Egyedül ezzel a shell olajjal nem hisztizik. Hát a legjobb a buszvezető volt, rajzolt egy minitérképet merre menyjünk. Kicsit kezdetleges térkép volt de odataláltunk nagynehezen :lol: .

Link to comment
Megosztás:

Oké, de 2 pár kellne neki, van egy DEH 3700 mp amit megígértem, hogy megnézek itthon, de az sem több :lol:

most tényleg egy fostalicska fejegységet akar venni vagy akartok szegényre rásozni :lol:

ha már rendesen épiti a zenét a kocsiba még kábeleket is drágáért veszi

és afejegységre nem költ ami a lényeg hát nem is tudom

Link to comment
Megosztás:

most tényleg egy fostalicska fejegységet akar venni vagy akartok szegényre rásozni :lol:

ha már rendesen épiti a zenét a kocsiba még kábeleket is drágáért veszi

és afejegységre nem költ ami a lényeg hát nem is tudom

Kölcsön akartam adni neki amíg megvesz az új fejegységet, de ez sem jobb, csak ezt jeleztem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.