Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

és az nem megoldás, hogy modosítod a szerződést 50kért.. befizeted amit a casco fizetett és a maradékot törleszted tovább?

Nem tud tovább törleszteni, mert az ótó (ergo a fedezet a hitelre) már nincs...így nem áll fennt tovább a szerződés az ügyfél és a bank között...

Olyat tudna, hogy vesz fel másik hitelt, és fizeti azt tovább...de az árfolyamkülönbözeten az sem segít sajnos...

Amúgy Amerikában még szarabb a helyzet ilyen téren...(ha az országban marad nincs bibi, viszont abban a percben, hogy kiteszi onnan a lábát, már fele annyit ér a pénze pont mint mondjuk három évvel ezelőtt...

Link to comment
Megosztás:

hát itt nincs olyan lehetőség, hogy mintha meglenne a kocsid és fizeted tovább.. csak csinálsz egy modosítást és befizeted amit a casco fizetett.. marad 600k amit kifizett egy év alatt mondjuk...

mi az hogy mintha ??

nincs auto

szerzödése lezarjak azt off és pisloghatok hogy miért jött rá több mint 600e ft arfolyamkülömbözet

azt fizesd be barom ha tudod ennyi

he nem lenne ez a kibeb.@.szott helyzet

2,6 körül max lezartak volna a hitelem

és fizethettem volna 300e ft ot .... de a 900e :lol: :lol: :lol: :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát itt nincs olyan lehetőség, hogy mintha meglenne a kocsid és fizeted tovább.. csak csinálsz egy modosítást és befizeted amit a casco fizetett.. marad 600k amit kifizett egy év alatt mondjuk...

Van aki ezt csinálja...viszont akkor nem jelentheted be a rendőrségen, meg sehol, hogy elvitték a verdát...ilyenkor viszont fennáll a veszélye, hogy pl bankrabláshoz használják...vagy bármi...és akkor erősen cumi úgy is...

Link to comment
Megosztás:

Minek? Kikapok már mindenkitől :D Majd jövőre...

Ma este ha leszvalami Voszi mérés, küldjetek már sms-t lécci én is elnéznék, de csak nézőnek! :lol:

na nemááááááááá há hun a killer fííling?? odamész kiszurod 2 kerekét a futam előtt azt csá! :lol: :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Én sem tom mire ez a nagy lelombozódás...feladod itt a nagy versenyeket...meg eladod, meg ilyesmi...azt nemrég még úgy volt, hogy GSI-t építeni, meg csinálgatni...meg sosemadom el... :lol:

Nem vagyok én lelombozódva, csak most összejött minden, :lol: Nemrég vettem 60,000Ft a gumikat, mivel Magyari Attilával vettük együtt a donor GSI-t és abból a motort 80,000Ft adtuk volna el, de én megvettem, így 40,000Ft kifizettem a részem, aztán volt a zöldkártya 10,000Ft, most a jövő héten vagy 30 000t a műszaki, csak racsingra eltankolok havi 30,000ft minimum, de ha azt nem is számolom, eddig az elmúlt 1 hónapban 140,000Ft, plusz vagy 5db hf tömítés és sok apróság szintén vagy 50,000Ft csak ez 200,000Ft :lol: nem lehet csak a kocsinak élni, a gyerek sulija sem kis lóvé, nagyon nem kicsi, aztán még egyéb más. Itt van a lakás csak 2 éve rágja a feleségem hogy kéne konyha, és hát gaza van :S nyillászárókat is cserélnem kéne, ez 300,000Ft szóval tényleg sorolhatnám... :D ezért nem megyek holnap kocsival, 5000Ft a benzin, 2000 a benevezés, annyit nem ér hogy megtudjam hogy most 15 alá tudom e vinni 20-ból egyszer vagy marad a 15.1 vagy 15.2 vagy akármennyi.

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok én lelombozódva, csak most összejött minden, :lol: Nemrég vettem 60,000Ft a gumikat, mivel Magyari Attilával vettük együtt a donor GSI-t és abból a motort 80,000Ft adtuk volna el, de én megvettem, így 40,000Ft kifizettem a részem, aztán volt a zöldkártya 10,000Ft, most a jövő héten vagy 30 000t a műszaki, csak racsingra eltankolok havi 30,000ft minimum, de ha azt nem is számolom, eddig az elmúlt 1 hónapban 140,000Ft, plusz vagy 5db hf tömítés és sok apróság szintén vagy 50,000Ft csak ez 200,000Ft :lol: nem lehet csak a kocsinak élni, a gyerek sulija sem kis lóvé, nagyon nem kicsi, aztán még egyéb más. Itt van a lakás csak 2 éve rágja a feleségem hogy kéne konyha, és hát gaza van :S nyillászárókat is cserélnem kéne, ez 300,000Ft szóval tényleg sorolhatnám... :lol: ezért nem megyek holnap kocsival, 5000Ft a benzin, 2000 a benevezés, annyit nem ér hogy megtudjam hogy most 15 alá tudom e vinni 20-ból egyszer vagy marad a 15.1 vagy 15.2 vagy akármennyi.

Hát megértelek,,, nemmondom de közben is eszedbejuthatna , nem csak amikor már azon kapod magad hogy ráhuztál párszázat a kocsira vazze! MONDOM : Szerintem értelmetlanül hisz előtte is ku!/%!%VA jól ment az az autó! Szal azé sajnálom de most nagyigazságot szóltál! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát megértelek,,, nemmondom de közben is eszedbejuthatna , nem csak amikor már azon kapod magad hogy ráhuztál párszázat a kocsira vazze! MONDOM : Szerintem értelmetlanül hisz előtte is ku!/%!%VA jól ment az az autó! Szal azé sajnálom de most nagyigazságot szóltál! :lol:

Jóhogy nem azt mondtad hogy Csabi kezdesz felnőni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, elmentünk az ivecohoz és frankón mondom 130 MILLIÓ értékben voltak kint autók, na nem olyan sok csak olyan drágák :D

A tegnapi 12.9-es 0 olloutos subaruval mentem egy karikát, hát leírhatatlan érzés, szinte felfoghatatlan, de komolyan! :lol: :lol: :lol: :D

Pékség?

Link to comment
Megosztás:

www.police.hu

Látod Pista vágja pedig ő akkor még le se feküdt

na nemtudttál aludni??? :lol: vagy valami bulájba voltál hogy hajnali fél kettőőkor írtál! :lol:

Szerintem meg az nem normális hogy 5kor kelsz :D

Amúgy póker és Lurdy topikban a megfejtés :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.