Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lehet én is megyek kkházára, ha a bátyám minimum 3 órakor hazaindul akkor megyek vele mert akkor tudom vinni a gyereket táncfellépésre 5 órára. Jó lenne ha mennék, szurkolok majd olyat hogy csuda Antinak, Lantinak, meg mindenkinek aki számít :lol: :lol:

ne szurkolni gyere hanem versenyezni....

Link to comment
Megosztás:

Én megyek este a Vácira mer ott lesz az fhm pókerverseny.

Megfejtettem Laceenak mér megy mindig tönkre a kocsija. Üljetek be mellé hogy megy A-ból B-be megtudjátok Ti is.

Mocicsere projekt nem egyszerű, sokba is fog kerülni :lol:

Na szal van egy kis szopó mivel Vectrából jött ki. Eddig csak a motorral foglalkoztak Patyiék, az NE-t nem szedték ki, így még az csörömpöl a kocsimban. Mindenféle tömítések csere (eddig 50rongy), a vezérlést viszont nem kell, mert a görgő meg a vízpumpa is új. A szíjat azért cserélik. Pár kép:

Szelepfedél nélkül:

mocicsereproject1.jpg

Szelepfedél és olajkarter:

mocicsereproject2.jpg

A hét többi napján sok kicsi (pl szerda délután Tom), pénteken csak "Albi motor csere"

mocicsereproject3.jpg

Link to comment
Megosztás:

UGY NEZ KI LESSSSZ@ROM A F.@.SZBA A CIB BANKOT ÉS INKABB CSUKJANAK LE MERT MAI ÁRFOLYAMON

TÖBB MINT 600E FT AZ ÁRFOLYAM KÖLÖMBÖZET

+150E A LEZÁRÁS + BEFIZETTEM MÁR 110E FT RÉSZLETET ... ÉS BENNE VAN MÁR 500E FT

500E

150E

110E

600E

NA EZT BUKOM A KIBASZOT SZ@@R SEATON

ÉS BEFIZETNEM 800-900E FT KELL .............. FOGALMAM SINCS MIBÖL

MINDENKI QRVARA GONDOLJA MEG A HITELT ÉS A QRVA CASCO IS LOF.@.SZTÉR 3,2RE FIZETNEK

2,650ET -320 ÖNRÉSZ ... ANYÁTOK F.@.SZAT MAGYARORSZÁG.....................

ENNÉL AZ ÖSSZEGNNÉL MÁR MIND1 HOGY VOLT E CASCOM VAGY SEM MERT EGYIKET SEM TUDOM KIFIZETNI ÉS NEM IS AKAROM ..............

Link to comment
Megosztás:

..........

MINDENKI QRVARA GONDOLJA MEG A HITELT ÉS A QRVA CASCO IS LOF.@.SZTÉR 3,2RE FIZETNEK

2,650ET -320 ÖNRÉSZ ... ANYÁTOK F.@.SZAT MAGYARORSZÁG.....................

ENNÉL AZ ÖSSZEGNNÉL MÁR MIND1 HOGY VOLT E CASCOM VAGY SEM MERT EGYIKET SEM TUDOM KIFIZETNI ÉS NEM IS AKAROM ..............

Sonique azthiszem megtudlak érteni. Ezért nem mertem hitelre venni soha autót otthon. Laci4 nek is az F astra-ja már sacc több mint 2 millában van és örülhet,hogy nem történt a kocsijával semmi míg fizette a hiteleket.......

:lol:

Link to comment
Megosztás:

ENNÉL AZ ÖSSZEGNNÉL MÁR MIND1 HOGY VOLT E CASCOM VAGY SEM MERT EGYIKET SEM TUDOM KIFIZETNI ÉS NEM IS AKAROM ..............

Beza énsem veszek hitelre , psze mondjuk nem kellet volna annak a ge"+!"3..i fejű bu"+!nak ellopni a kocsidat! Énsem fizetném ki!!!! Akkor vigyenek be a buzik!

Eccer még régen beszoptam a cetelemes buzisággal mert kicsit megvoltam szorulva igaz 50 ezer ft l volt szó de ugyleszívattak vele hogy azóta inkább semmmit!

Link to comment
Megosztás:

ráadásul csakhogy jo legyen tegnap éjszaka a kibeb@szot magyarország jo utjain a felnim is ketté tört ..

1db 70e ft

szal elegem van a szivasbol ... de mas nem igy gondolja sajnos ...

inkabb sz@rok az egészbe bele ..............azt vonjak le a fizumbol vagy amit akarnak azt csinalnak a banknál

Link to comment
Megosztás:

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

nem értem

hát itt nincs olyan lehetőség, hogy mintha meglenne a kocsid és fizeted tovább.. csak csinálsz egy modosítást és befizeted amit a casco fizetett.. marad 600k amit kifizett egy év alatt mondjuk...

Link to comment
Megosztás:

ÉS BEFIZETNEM 800-900E FT KELL .............. FOGALMAM SINCS MIBÖL

MINDENKI QRVARA GONDOLJA MEG A HITELT ÉS A QRVA CASCO IS LOF.@.SZTÉR 3,2RE FIZETNEK

2,650ET -320 ÖNRÉSZ ... ANYÁTOK F.@.SZAT MAGYARORSZÁG.....................

ENNÉL AZ ÖSSZEGNNÉL MÁR MIND1 HOGY VOLT E CASCOM VAGY SEM MERT EGYIKET SEM TUDOM KIFIZETNI ÉS NEM IS AKAROM ..............

Hát ez így tényleg nagyon fos... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.