Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Audi R8.Ilyt már láttam élőben,csak közelről nem tudtam megnézni...Ez a legszebb audi.Legalábbis nekem nagyon bejön

http://www.kepfeltoltes.hu/081002/DSC03323...ltoltes.hu_.jpg

Itt Esztergomban van egy Dojcs rendszámos R8-as.

Tegnap szembe jött velem egy Wartburg utána meg az Audi.

Lakott területen kívül mentünk kábé 90-100-zal és már eltudtam olvasni a Warnyú rendszámát.

Az Audi meg ráelőzött még előttünk és sikerült is neki. :lol:

Nem kicsit gyorsult. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem , vagy egy cali vagy egy Veki! Még nemtom :D

Én nagyon nagyon meggondolnám a helyedben. Ezek jó autók............voltak de ma már könnyű beleszaladni olyanba amire picit többet kell költeni szerintem mint 300e Ft. :lol:

Anno nézegettem pár Calit meg Vectra-t de ,,, :lol: elkeserítő állapotuak voltak és a tulajok mindd azt mondták,hogy tökéletesek. (összkerék gondok, turbóból ömlő olaj ,motor tipikus gondok (víz ,olaj ,hidrótőke) ,kuplung stb stb.)Gyenge motorikus teljesítményről nem is beszélve.Meg ugye az alkatrész árak ha gond van(össz kerék ,váltó ,turbó)

Szóval nagyon meg kell nézni mit vásárol az ember.

Szerintem....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én nagyon nagyon meggondolnám a helyedben. Ezek jó autók............voltak de ma már könnyű beleszaladni olyanba amire picit többet kell költeni szerintem mint 300e Ft. :D

Anno nézegettem pár Calit meg Vectra-t de ,,, :lol: elkeserítő állapotuak voltak és a tulajok mindd azt mondták,hogy tökéletesek. (összkerék gondok, turbóból ömlő olaj ,motor tipikus gondok (víz ,olaj ,hidrótőke) ,kuplung stb stb.)Gyenge motorikus teljesítményről nem is beszélve.Meg ugye az alkatrész árak ha gond van(össz kerék ,váltó ,turbó)

Szóval nagyon meg kell nézni mit vásárol az ember.

Szerintem....... :lol:

Hagyd csak, ha így is fog tenni, akkor majd lesz nekem egy jó GSi-m! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Örülünk neked!

Mellesleg most bömösöd van? vagy csak álca az avatar?

Csak álca :lol:

Egyébként itt Hollandiában nagyon szeretik az Astra GSI-ket. Elég sokat látni belőlük. Spoiler nélküliek is rohangálnak mint a Laci4-autója. Meg láttam már iszonyatossan ültetett gépet is. Néztem is ,hogy a fenébe nem ér le az alja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.