Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:lol: :lol: irigyvagy mi hogy 4 van?? :D :lol: :lol:

Ááá dehogy. :D

Mellesleg tegnap anyám fuvarozott a dokikhoz, közben a rádióban horoszpókoltak... "Egy távoli telefonhívás jó híreket közöl önnel, de legyen vele óvatos...".

Mondom akkor mindjárt felhív a paksifüles és közöl valami jó hírt. De nem így történt. Becsapott a "horoszpókom". :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezek nyári gumik amiket vettem, de hát a Kumho egyik legjobb Japán márka gumiban, és a tesztek sem rosszak amiket olvas az ember róluk!

Eddig michelin volt attól ezerszer jobb!

Jo guma a kumho,, nekem a legjobban a Yokohama jött be! :lol: Nekem C-drive volt , De majd kiakarom probálni a Hankook Ventus K-105-öt 205/45 be!

Link to comment
Megosztás:

Zerősítőt is bepackoltam :lol:

Köszönöm.....de lehet hogy csak karácsonyra lesz kész az egész cucc,és remélem addigra meglesz a mélyláda is,meg a hozzá lévő erősítő :lol:

De szeretném minél hamarabb berakni,hogy lehessen rendes zenét hallgatni :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Attila keményen tolja :lol:

Kedves Fórumozok!

Az imént beszéltem Kohári Zoltánnal telefonon, és tudattam vele (melynek nem kifejezetten örült) hogy október 25-én szombaton az MGYSZ amnesztiát hirdet, és kihívja a Dragracing "MNASZ" összes profi illetve amatőr versenyzőjét egy barátságos mérkőzésre az MGYSZ összes magyar és külföldi versenyzője ellen! Nevezési díj nincs, pénzdíj nincs, jelképes kupért, és a dicsőségért zajlik a verseny, hogy megtudhassuk a nagy kérdést ki a jobb!

10:00- 16:00-ig van kvalifikáció, 16:00-tól döntők! A versenyen, ahogy az EESLC-n is győztes csapatot hirdetünk, mely jelképes díjazásban részesül (Kategóriánként az első 3 versenyző szerez pontot, illetve a 8 első helyezett szuper döntője E.T Handycap alapon bonyolítjuk! A szuper döntő első 3 helyezettjének pontja 2x szorzóval bír)

Az amnesztia október 26-ra nem érvényes! Ott a tiltott versenyzők nem állhatnak rajthoz, de nézőként várjuk őket szeretettel! A kategóriák, az időmérő, és a szabályok a mindenkori MGYSZ szabályzatai és előírásai alapján zajlanak!

Jövőre pedig már egy tiszta évnek nézünk elébe, ahol mindenki tudni fogja hol a helye!

Az itteni hozzászólásokat, nem olvasom nem érdekelnek! Az elérhetőségem info@futam.hu illetve 70.522.00.16

Üdvözlettel:

Giltner Attila Gábor

Ui.: Aki szereti a kihívást az itt lesz!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.