Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na akkor +20kg megint... :lol: :D

Valószínűleg igen, de már kibírhatatlan ez a bűz a lakásban, nem cigizek itt bent de mivel nincs erkély ezért az ablakban szoktam de ugyanúgy bejön, na és nem beszélve a pénzről, nem bírom csak a Marlboro light-ot 610Ft (most emelték de néhány napon belül megint akarják) és nem bírja ki egy doboz egy napig, az legalább napi 800Ft havi 24 000Ft :lol: Lányom is nagyon haragszik érte, a feleségem nem cigizik. háááát remélem sikerül :lol:

Link to comment
Megosztás:

Majd bele kell toldani az övtáska szíjjába és nagy ET számú kormány kell a Géjesire,hogy elférjen a pocak. :lol:

Ááá én sukárgyerek leszek, nem pocakos :lol:

Az üres hamutartót mire fogod használni ezután?

Én abban tartom a teszkóspénzt. :D

Hát abba nemsok pénz fér el, meg nincs is mit belerakni :lol: megy a konyhaszekrény tetejére, ne is lássam! :D

Link to comment
Megosztás:

Áááá hová gondolsz? Már nem hiszem hogy szóba állnak a hitvány Magyarokkal! :lol: :D

Nagyon jó volt...bár nekem párisz kicsit csalódás volt.......Nagyon szépek az épületek,de az emberek nem törődnek semmivel,fellöknek az utcán,rohannak mindenhova,szemetelnek.......Azt hittem hogy ott tisztaság van,de tévedtem.....Kb 3x annyi szemét van az utcán mint itthon........Tényleg minden autó első rendszáma hullámos,minden második autó össze vissza van törve(még a rendőr autók is :D ).....Az opelt nem nagyon ismerik,70% Francia autó.....Elég nagy drágaság van kint......Viszont az látszik hogy lényegesen több pénzük van,amit magukra költhetnek.

Viszont a Disneyland gyönyörű,arra ráment 1 teljes nap...Oda érdemes kimenni :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.