Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem calibrával mindenki jobban jár,mint astrát turbosítani,ráadásul ott van az összkerék is....... :D <_<

Szerintem akkor már inkább vectra turbo :D Coupe láttalak csüt este a Könyves Kálmán-on,lehet hogy Lurdy felé tartottál...

Voltam megnézni múlthéten ezt.

Igénytelenül van megcsinálva nagyon de a motorjának nem sok hangja volt pedig hidegen indította be a kereskedő.Le van véve összkerékről világított is serényen a lámpája+az abs pilács.Azt mondta a tag hogy ha tetszik és kipróbálás után azt mondom hogy kell akkor mond egy olyan árat hogy tuti nem fogom otthagyni.Kiváncsi lennék mennyi lenne :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem akkor már inkább vectra turbo :D Coupe láttalak csüt este a Könyves Kálmán-on,lehet hogy Lurdy felé tartottál...

Voltam megnézni múlthéten ezt.

Igénytelenül van megcsinálva nagyon de a motorjának nem sok hangja volt pedig hidegen indította be a kereskedő.Le van véve összkerékről világított is serényen a lámpája+az abs pilács.Azt mondta a tag hogy ha tetszik és kipróbálás után azt mondom hogy kell akkor mond egy olyan árat hogy tuti nem fogom otthagyni.Kiváncsi lennék mennyi lenne <_<

Nem próbáltad ki igaz ? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.