Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Eljött az idő ölni fogok...

A Szuzit az elejétől a végéig többször összekarcolták, de nagyon...az egész jobb oldala fémig van karcolva...

a ház elött parkoltunk...feltehetőleg Detti elfoglalta valaki "parkolóhelyét" a nagy büdös közterületen...ráadásul mindig ugyan az az autó áll ott...

Anno a Seni bal oldalát is végighúzták...

Lehet lemegyek odaállok a szuzival majd pár nap múlva...szemben meg tolok egy délutántól estig megváróst...hogy ki a qrva anyjának van útban az a szerencsétlen kisótó....kamera van, de inkább nem is fárasztom magam a feljelentéssel....stb...

Az bosszant legjobban, hogy sérülésmentes volt...most telibe lehet fújni a jobb oldalát...tuti lefényképezem...de aztán eladásnál vagy elhiszik vagy nem...meg hát már fújt...

Szal rohadjon meg az ilyen rövidpöcsű szarhalom... <_< :huh: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Eljött az idő ölni fogok...

A Szuzit az elejétől a végéig többször összekarcolták, de nagyon...az egész jobb oldala fémig van karcolva...

a ház elött parkoltunk...feltehetőleg Detti elfoglalta valaki "parkolóhelyét" a nagy büdös közterületen...ráadásul mindig ugyan az az autó áll ott...

Anno a Seni bal oldalát is végighúzták...

Lehet lemegyek odaállok a szuzival majd pár nap múlva...szemben meg tolok egy délutántól estig megváróst...hogy ki a qrva anyjának van útban az a szerencsétlen kisótó....kamera van, de inkább nem is fárasztom magam a feljelentéssel....stb...

Az bosszant legjobban, hogy sérülésmentes volt...most telibe lehet fújni a jobb oldalát...tuti lefényképezem...de aztán eladásnál vagy elhiszik vagy nem...meg hát már fújt...

Szal rohadjon meg az ilyen rövidpöcsű szarhalom... <_< :huh: :D :D

:lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Eljött az idő ölni fogok...

A Szuzit az elejétől a végéig többször összekarcolták, de nagyon...az egész jobb oldala fémig van karcolva...

a ház elött parkoltunk...feltehetőleg Detti elfoglalta valaki "parkolóhelyét" a nagy büdös közterületen...ráadásul mindig ugyan az az autó áll ott...

Anno a Seni bal oldalát is végighúzták...

Lehet lemegyek odaállok a szuzival majd pár nap múlva...szemben meg tolok egy délutántól estig megváróst...hogy ki a qrva anyjának van útban az a szerencsétlen kisótó....kamera van, de inkább nem is fárasztom magam a feljelentéssel....stb...

Az bosszant legjobban, hogy sérülésmentes volt...most telibe lehet fújni a jobb oldalát...tuti lefényképezem...de aztán eladásnál vagy elhiszik vagy nem...meg hát már fújt...

Szal rohadjon meg az ilyen rövidpöcsű szarhalom... <_< :huh: :D :D

Várd meg , és jól verd bucira szt a mocskos köcsög fejét! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Eljött az idő ölni fogok...

A Szuzit az elejétől a végéig többször összekarcolták, de nagyon...az egész jobb oldala fémig van karcolva...

Lehet lemegyek odaállok a szuzival majd pár nap múlva...szemben meg tolok egy délutántól estig megváróst...hogy ki a qrva anyjának van útban az a szerencsétlen kisótó...

Ha ráérek és szólsz viszek piát megvárjuk és minél részegebbek leszünk addigra annál nagyobb peche lesz. Vagy nekünk <_<

Mentem tegnap M0-án nagyonnagyonnagyon jó volt. 150km/h stabilan ha nem jöttek ki elém. Láttunk egy felhajtón leesett kamiont is épp mentették.

Link to comment
Megosztás:

Ha ráérek és szólsz viszek piát megvárjuk és minél részegebbek leszünk addigra annál nagyobb peche lesz. Vagy nekünk :huh:

Mentem tegnap M0-án nagyonnagyonnagyon jó volt. 150km/h stabilan ha nem jöttek ki elém. Láttunk egy felhajtón leesett kamiont is épp mentették.

Az új szakaszon? Felavatták a kamionosok is? <_<

Link to comment
Megosztás:

Igen, az ivás csak estére volt tervezve :huh:

(meg amúgyis már nem az első volt, minek a túlzott izgalom :D :D )

Ja így érthető. Amúgy a GSit is összekarcolta valaki. Én észre se vettem míg öcsém meg nem kérdezte hogy mit csináltam. De leszarom :lol:

Pehi úr, nekünk is jobb hogy nem jársz már a KK fórumra :P :D Ez a Dévús sztori nem rémlik amúgy, de mér ne járhatna a fórumra a csávó. Ide is járt egy Dévús srác, nem volt vele semmi gond.

Meg mióta GSid van nem Kadettod ugye derrogálna is KKosokkal vegyülni :D :D

36281126.jpg

Tom? <_<

Link to comment
Megosztás:

Ja így érthető. Amúgy a GSit is összekarcolta valaki. Én észre se vettem míg öcsém meg nem kérdezte hogy mit csináltam. De leszarom :D

Pehi úr, nekünk is jobb hogy nem jársz már a KK fórumra :D :P Ez a Dévús sztori nem rémlik amúgy, de mér ne járhatna a fórumra a csávó. Ide is járt egy Dévús srác, nem volt vele semmi gond.

Meg mióta GSid van nem Kadettod ugye derrogálna is KKosokkal vegyülni :lol: :D

Azéé ez jó kép lett,gurulóskukahúzós Manfi! <_< :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Eljött az idő ölni fogok...

A Szuzit az elejétől a végéig többször összekarcolták, de nagyon...az egész jobb oldala fémig van karcolva...

a ház elött parkoltunk...feltehetőleg Detti elfoglalta valaki "parkolóhelyét" a nagy büdös közterületen...ráadásul mindig ugyan az az autó áll ott...

Anno a Seni bal oldalát is végighúzták...

Lehet lemegyek odaállok a szuzival majd pár nap múlva...szemben meg tolok egy délutántól estig megváróst...hogy ki a qrva anyjának van útban az a szerencsétlen kisótó....kamera van, de inkább nem is fárasztom magam a feljelentéssel....stb...

Az bosszant legjobban, hogy sérülésmentes volt...most telibe lehet fújni a jobb oldalát...tuti lefényképezem...de aztán eladásnál vagy elhiszik vagy nem...meg hát már fújt...

Szal rohadjon meg az ilyen rövidpöcsű szarhalom... <_< :huh: :D :D

Mindenkéép szólj,hogy mikor lesz ez,jövök én is,hozok fánkot :P :D

ekkora suttyót :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

És mégis hogy??? Vegyek újlenyomatot??? Ha egyszer megcsinálta megfogja még 1X... <_<

Nem tudom milyen felbontású kamera és mennyi teret lát be, de talán látszik honnan jön hova megy esetleg autóból szállt ki férfi volt nő vagy gyerek vagy mittudomén.

Szerintem egy összekarcolt autót már nem "poén" megkarcolni. Ezt csak akkor fogja újból, ha már lefényeztetted. Esetleg a másik oldalát. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.