Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ba.szátok meg hogy ennyire ráértek ahelyett hogy dolgoznátok.

A másik forumhoz hozzáfüznivalóim:

1. a http://gsiclub.hu-ról nincs gomb a forumra

2. B. Csabi ha sokan vannak az nem jelenti azt hogy jo is a dolog. Mindenki nem lehet mindenki barátja. legjob példa erre a kadettklub. Én régen csak oda jártam fel és tök jól éreztem magam az akkor kb 30 fős társasággal és örülök hogy őket ismerem. Viszont most már utálok oda feljárni és kb 2 hetente 1szer megyek fel mert jött nagyon sok okostóni akik ugatnak mindenért, okoskodnak, nem hallgatnak senkire, szarrá offolnak minden topikot és a legjobb az volt talán mikor egy srác megkérdezte hogy jöhet e ide mer daewoo racere van. Erre mondták hogy persze gyere csak kell a változatosság. Azóta tag ő is asszem. így lett kb a www.bárkijöhetidekadettklubbarmokkalteli.hu

Link to comment
Megosztás:

Ja ha pénteken István te nem autóval jössz akkor én mivel megyek? <_< Persze csak hogy jó legyen tegnapelőtt délután vettem észre hogy valahol lassúdefektes lett az amúgy is jó állapotban lévő bal hátsó gumi az astrán. Mind1 felfújtam és nyomtam bele defektjavítót. Gondoltam ha opc corsába az a pótkerék akkor mér ne működhetne az astrán is. Hát reggelre konstatáltam hogy nem engedett le a kerék úgyhogy úgytünik jó lett.

Link to comment
Megosztás:

Ba.szátok meg hogy ennyire ráértek ahelyett hogy dolgoznátok.

A másik forumhoz hozzáfüznivalóim:

1. a http://gsiclub.hu-ról nincs gomb a forumra

2. B. Csabi ha sokan vannak az nem jelenti azt hogy jo is a dolog. Mindenki nem lehet mindenki barátja. legjob példa erre a kadettklub. Én régen csak oda jártam fel és tök jól éreztem magam az akkor kb 30 fős társasággal és örülök hogy őket ismerem. Viszont most már utálok oda feljárni és kb 2 hetente 1szer megyek fel mert jött nagyon sok okostóni akik ugatnak mindenért, okoskodnak, nem hallgatnak senkire, szarrá offolnak minden topikot és a legjobb az volt talán mikor egy srác megkérdezte hogy jöhet e ide mer daewoo racere van. Erre mondták hogy persze gyere csak kell a változatosság. Azóta tag ő is asszem. így lett kb a www.bárkijöhetidekadettklubbarmokkalteli.hu

Regisztrálni kell és akkor van fórum gomb <_< :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.